Trwa ładowanie...
d45no3d
Aktualności

Red Bull Air Race Gdynia - transmisja na wielkim ekranie tylko w kinach sieci Multikino!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Red Bull Air Race Gdynia - transmisja na wielkim ekranie tylko w kinach sieci Multikino!
(mat. promocyjne)
d45no3d

Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race po raz pierwszy w Multikinie! Czwarty przystanek sezonu 2014 wyląduje w Gdyni. Miejska plaża jest jedną z najpiękniejszych na polskim wybrzeżu, a nadmorski bulwar to wspaniałe miejsce, żeby zatrzymać się i spojrzeć w niebo. A będzie na co popatrzeć! To właśnie tam 27 lipca rozegra się niecodzienny, podniebny spektakl, który nieobecni w Gdyni będą mogli obejrzeć także w 12 kinach sieci Multikino w Polsce.

Red Bull Air Race po raz pierwszy w naszym kraju oraz po raz pierwszy na wielkim ekranie w Multikinie! Niezwykle utalentowani piloci poprowadzą swoje maszyny z prędkością 370 km/h, na bardzo niskim pułapie, pomiędzy powietrznymi bramkami. W niektórych fragmentach wyścigowego toru, w fotel będzie ich wgniatać przeciążenie o wartości 10G! Rywalizacja odbędzie się w ramach oficjalnych Mistrzostw Świata Red Bull Air Race uznawanych przez FAI (Fédération Aéronautique Internationale). Wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu w Gdyni, zapraszamy do 12 kin sieci Multikino!

Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race

d45no3d

Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race, w których startują najlepsi piloci świata, to zawody będące najczystszą postacią sportów motorowych, łączące prędkość, precyzję i umiejętności. Wykorzystując najszybsze, lekkie samoloty wyścigowe, piloci pokonują powietrzny tor nisko nad ziemią, manewrując pomiędzy napełnionymi powietrzem 25-metrowymi pylonami. W porównaniu z ostatnim wyścigiem trzy lata temu wprowadzono kilka zmian w kwestii zasad i bezpieczeństwa, jednak jedna rzecz się nie zmieniła: Red Bull Air Race to najbardziej emocjonujące powietrzne zawody w świecie sportów motorowych.

Więcej informacji o Mistrzostwach Świata Red Bull Air Race na: www.redbullairrace.com

Red Bull Air Race Gdynia zobaczymy na żywo 27 lipca o 16:00 w 12 kinach Multikino: Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

Start transmisji: 16:00
Czas trwania: ok. 120 min.
Ceny biletów: Normalny 16 zł, Ulgowy i z Voucherem Facebook 13 zł.
Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na www.multikino.pl

Pobierz vouchery zniżkowe na Facebooku Multikino Polska: https://www.facebook.com/MultikinoPolska/app_609431202462179

Organizatorzy: Multikino S.A., Red Bull Polska Sp. z o.o.
Producent: Red Bull Air Race GmbH
Obejrzyj zapowiedź:

d45no3d

Podziel się opinią

Share

d45no3d

d45no3d