Trwa ładowanie...
27-07-2006 12:48

Robert De Niro sprzedaje udziały

Robert De Niro sprzedaje udziały
dskjsr7
dskjsr7

Robert De Niro zamierza sprzedać swoje udziały w sieci ekskluzywnych restauracji sushi, Nobu.

De Niro posiada 30 procent akcji w firmie, którą założył wraz z mistrzem kuchni Nobu Matsuhisa. Teraz panowie rozważają sprzedaż restauracji, które wycenia się na 250 milionów dolarów.

Sieć jadłodajni Nobu obejmuje już 16 lokali na całym świecie, w tym na Florydzie, w Tokio i Londynie. Wśród klientów lokalu byli między innymi Madonnai Bill Clinton. Matsuhisa twierdzi nawet, że jeśli nominowany do Oscara aktor zje posiłek w restauracji, znacznie zwiększa szanse otrzymania statuetki.

Ciesząca się dobrą renomą firma rozgląda się za możliwością dalszego rozwoju. Zorganizowano już pierwsze spotkania z potencjalnymi inwestorami, w tym z Starwood Hotels i PF Chang. - Zamierzają rozszerzyć działalność, jednak w tym celu potrzebują gotówki - powiedziała osoba związana z restauracją.

De Niro obecnie finalizuje produkcję "The Good Shepherd", której jest reżyserem. Pracuje już także nad obrazem fantasy "Gwiezdny pył", w którym obok niego występują Sienna Miller, Claire Danes i Michelle Pfeiffer. ROBERT DE NIRO W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

dskjsr7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dskjsr7