Trwa ładowanie...
d3lpk6p
Aktualności

'Robert Downey Jr. zastąpi Tobey'a Maguire w roli Spider-Mana'

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
'Robert Downey Jr. zastąpi Tobey'a Maguire w roli Spider-Mana'
d3lpk6p

Robert Downey Jr. zdementował doniesienia, według których zgodził się zagrać Edgara Allana Poe w nowym przedsięwzięciu Sylvestera Stallone.

Jakiś czas temu pojawiły się sugestie, że Downey Jr. zagra rolę pisarza w biograficznej produkcji Stallone. Takie informacje o filmie "Poe" można także znaleźć w największej bazie filmowej w Internecie IMDb.

- Słuchajcie, wy cholerne patałachy z IMDb, teraz moja kolej na zabawienie się - zażartował aktor.

d3lpk6p

- Hm... Niech będzie coś takiego "Robert Downey Jr. zastąpi Tobey'a Maguire w roli Spider-Mana' albo 'Czy to prawda, że budujesz prywatny wahadłowiec'? - Nie, przykro mi. Muszę przyznać, że rzeczywiście byłem na obiedzie ze Sly'em. Nie wstydzę się tego, było świetnie. Napisał świetny scenariusz, ale zauważył, że powinniśmy poczekać, aż znów będę na topie, aby można było pomysł zrealizować z udziałem wielkiej wytwórni. To świetny facet i do tego bardzo inteligentny.

Obecnie Downey Jr. pracuje nad obrazem 'Charlie Bartlett', w którym wciela się w postać dyrektora szkoły. 7 lipca na ekrany wchodzi natomiast adaptacja powieści Phillipa K. Dicka 'Przez ciemne zwierciadło' z udziałem Keanu Reevesa, Winony Ryder i Woody'ego Harrelsona.

ZOBACZ GALERIĘ SYLWESTRA STALLONE

d3lpk6p

Podziel się opinią

Share
d3lpk6p
d3lpk6p