Trwa ładowanie...
19-06-2007 11:20

Robert Rynkun-Werner członkiem zarządu TVP

Robert Rynkun-Werner członkiem zarządu TVP
d2grmoq
d2grmoq

Robert Rynkun-Werner, jako zwycięzca konkursu, został członkiem zarządu TVP. Poniedziałkowa decyzja Rady Nadzorczej sankcjonuje obecną sytuacją; już od 3 kwietnia Rynkun-Werner pełnił bowiem obowiązki członka zarządu, będąc oddelegowanym na to stanowisko z Rady Nadzorczej.

W efekcie kadrowych roszad zwolniło się miejsce w Radzie Nadzorczej TVP. Uzupełniający wybór na to stanowisko przeprowadzi Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Rada Nadzorcza TVP wybrała Rynkun-Wernera jednogłośnie - poinformował PAP wiceprzewodniczący Rady Ireneusz Fryszkowski.

Rynkun-Werner pokonał w konkursie czterech kandydatów: Marka Kurkowskiego (do lutego prezes agencji reklamowej Best Marketing Promotion), Witolda Gawdę (właściciel i prezes Instytutu Mediów, w latach 90. był dyrektorem Biura Reklamy TVP oraz szefem Rady Nadzorczej OBOP), Jana Mazurkiewicza (koordynator biura promocji i mediów w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej) i Dariusza Zawiślaka (producent i reżyser, bezskutecznie startował w ostatnim konkursie na prezesa TVP, wcześniej próbował też zostać członkiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji).

Rynkun-Werner objął w zarządzie TVP miejsce po Annie Milewskiej, która zrezygnowała 3 kwietnia. Milewska odpowiadała w TVP za biura reklamy, marketingu i promocji oraz współpracy z zagranicą.

d2grmoq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2grmoq