Trwa ładowanie...
d3fzfcr
Aktualności

Robin Williams niesforny, ale dochodowy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robin Williams niesforny, ale dochodowy
d3fzfcr

Najnowsza komedia z udziałem Robina Williamsa, 'R.V.', znalazła się tym razem na szczycie amerykańskiego box office.

Williams wciela się w filmie w mężczyznę, który wraz ze swoją niesforną rodziną wynajmuje duży samochód campingowy i udaje się na wycieczkę do Kolorado. Komedia zarobiła w miniony weekend 16,4 miliona dolarów.

Na drugim miejscu listy znalazł się oparty na faktach dramat 'Lot 93' Paula Greengrassa. Samolot linii United Airlines, lot 93, latał regularnie na trasie z Newark do San Francisco. 11 września 2001 roku lecący tą trasą Boeing 757-222 był jedynym z czterech uprowadzonych samolotów, który nie dotarł do celu wyznaczonego przez terrorystów Al-Kaidy. Obiektem ataku miał być prawdopodobnie Biały Dom. Obraz uzyskał 11,6 miliona dolarów.

d3fzfcr

ZOBACZ GALERIĘ Z FILMU 'LOT 93
Na trzeciej pozycji sklasyfikowano nowy film z Jeffem Bridgesem - 'Stick It'. Aktor wciela się w nim w trenera walczącego z młodą dziewczyną, która buntuje się przeciwko zasadom panującym w zespole gimnastyki artystycznej. Komedia zarobiła 11,3 miliona dolarów.

Kolejną nowością w zestawieniu jest dramat 'Akeelah And The Bee'. To opowieść o Dougu Atchisonie, pracującym z 11-letnią dziewczynką, która pomimo sprzeciwu lokalnej społeczności bierze udział w narodowym konkursie poprawnej wymowy. Obraz przyniósł 6,3 miliona dolarów, co pozwoliło mu zająć ósmą lokatę.

d3fzfcr

Podziel się opinią

Share
d3fzfcr
d3fzfcr