WP
Aktualności
22-12-2006 (22:06)

Rozdaliście Wasze Oscary i Maliny

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Tuż przed ceremonią rozdania prawdziwych Oscarów pozwoliliśmy Wam na chwilę wcielić się w jurora Amerykańskiej Akademii Filmowej i nagrodzić Wasze oscarowe typy. Już niebawem przekonacie się czy Wasz gust filmowy pokrywa się z poglądami artystów z Akademii.

Według Was statuetkę dla Najlepszego Filmu, z całkiem sporą przewagą nad kolejnymi tytułami, powinien odebrać 'Marzyciel' Marca Forstera. Głosowało na niego 40% z Was. Drugi był 'Aviator', który zgromadził o 13% głosów mniej.

Drugiego Oscara dla 'Marzyciela' zdobył Johnny Depp jako Najlepszy Aktor, z naprawdę przytłaczającą przewaga nad Leo DiCaprio. Pozostali panowie niemal wcale sie nie liczyli.

WP

Oprócz Deppa nagrodziliście także Kate Winslet, Morgana Freemana, Cate Blanchett, Shreka 2 i Martina Scorsese.

ZOBACZCIE KOGO NAGRODZILIŚCIE OSCARAMI</font size=3>

Oprócz przyznania Oscarów mieliście także możliwość przyznania Złotych Malin. Czyli 'nagrodzenia' tych filmów, które powaliły Was na kolana swoją głębią psycholigiczną czy prawdą gry aktorskiej.

W tym rozdaniu bezkonkurencyjna okazała się 'Kobieta-Kot', która zgarnęła Maliny dla Najgorszego Filmu, Najgorszej Aktorki i Najgorszego Reżysera.

WP

W kategoriach aktorskich niespodziewanie mocno wypadł dokumentalny 'Fahrenheit 9.11' zagarniając aż 2 'Malinki', dla George'a W. Busha i Britney Spears. Wśród 'wyróżnionych' przez Was znalazł się także thriller s-f 'Obcy kontra Predator'.

TAK WRĘCZALIŚCIE ZŁOTE MALINY</font size=3>

A TO SĄ PEWNIACY KRYTYKÓW I BUKMACHERÓW

TYCH PAŃ NATOMIAST NA CEREMONII NIE CHCĄ

WP
Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP