Trwa ładowanie...
02-09-2016 16:35

Seks, przemoc i polityka, czyli nowy sezon "Paktu"

Seks, przemoc i polityka, czyli nowy sezon "Paktu"
d4j83aq
d4j83aq

Stacja HBO Polska opublikowała drugi teaser polskiego serialu "Pakt", którego akcja przenosi się częściowo na Śląsk.

Nowa odsłona produkcji będzie składać się z sześciu odcinków. Na ekranie ponownie zobaczymy Marcina Dorocińskiego oraz Witolda Dębickiego, a także Magdalenę Popławską w roli fikcyjnej prezydent Bytomia. Akcja rozgrywać się będzie w trakcie kampanii wyborczej na Śląsku i w
Warszawie.

- Moja bohaterka, Anna, postanowi wejść na kolejny polityczny poziom. Ma dobre intencje, ale jej uczciwość zostanie wystawiona na próbę - opowiadała wcześniej o roli Magdalena Popławska, której postać w serialu będzie równie ważna, co głównego bohatera - Piotra Grodeckiego (Marcin Dorociński).

Nowy teaser, w którym pojawiają się wątki skandali politycznych i walki o władzę można obejrzeć pod tym adresem. https://www.facebook.com/HBOPolska/videos/1333771679987642/ - Nic nie wiesz - mówi na koniec jeden z bohaterów.

d4j83aq

Wydarzenia przedstawione w serialu nie będą odnosić się bezpośrednio do tego, co dzieje się w polityce. - Nie opowiadamy o konkretnych zdarzeniach z życia politycznego. "Pakt" to political fiction - stwierdza aktorka. - W serialu ukazane są kulisy polityki, ale pokazujemy raczej pewne uniwersalne mechanizmy władzy. Opowiadamy o ludziach, którzy mają olbrzymią władzę i wpływy.

Za zdjęcia znowu odpowiada operator Paweł Flis. Premiera na antenie HBO wyznaczona została na listopad.

d4j83aq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j83aq