Trwa ładowanie...
d13hdrh
Aktualności

Seks, przemoc i polityka, czyli nowy sezon "Paktu"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seks, przemoc i polityka, czyli nowy sezon "Paktu"
d13hdrh

Stacja HBO Polska opublikowała drugi teaser polskiego serialu "Pakt", którego akcja przenosi się częściowo na Śląsk.

Nowa odsłona produkcji będzie składać się z sześciu odcinków. Na ekranie ponownie zobaczymy Marcina Dorocińskiego oraz Witolda Dębickiego, a także Magdalenę Popławską w roli fikcyjnej prezydent Bytomia. Akcja rozgrywać się będzie w trakcie kampanii wyborczej na Śląsku i w
Warszawie.

- Moja bohaterka, Anna, postanowi wejść na kolejny polityczny poziom. Ma dobre intencje, ale jej uczciwość zostanie wystawiona na próbę - opowiadała wcześniej o roli Magdalena Popławska, której postać w serialu będzie równie ważna, co głównego bohatera - Piotra Grodeckiego (Marcin Dorociński).

d13hdrh

Nowy teaser, w którym pojawiają się wątki skandali politycznych i walki o władzę można obejrzeć pod tym adresem. https://www.facebook.com/HBOPolska/videos/1333771679987642/ - Nic nie wiesz - mówi na koniec jeden z bohaterów.

Wydarzenia przedstawione w serialu nie będą odnosić się bezpośrednio do tego, co dzieje się w polityce. - Nie opowiadamy o konkretnych zdarzeniach z życia politycznego. "Pakt" to political fiction - stwierdza aktorka. - W serialu ukazane są kulisy polityki, ale pokazujemy raczej pewne uniwersalne mechanizmy władzy. Opowiadamy o ludziach, którzy mają olbrzymią władzę i wpływy.

Za zdjęcia znowu odpowiada operator Paweł Flis. Premiera na antenie HBO wyznaczona została na listopad.

d13hdrh

Podziel się opinią

Share
d13hdrh
d13hdrh