Trwa ładowanie...
d1lvmhs
Megafon.pl
Aktualności

Shia LaBeouf aresztowany za napaść w Nowym Jorku

Shia LaBeouf został w czwartek aresztowany przez nowojorską policję. Aktor miał zaatakować mężczyznę pod nowojorskim Museum of the Moving Image.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Shia LaBeouf
Shia LaBeouf (Materiały prasowe)
d1lvmhs

Miejsce zdarzenia nie jest przypadkowe - kilka dni temu aktor uruchomił tam specjalną kamerę, która ma rejestrować i przekazywać do sieci głosy Amerykanów nie zgadzających się na to, by podzieliła ich polityka. Projekt nosi tytuł "He will not divide us" ("On nas nie podzieli") i funkcjonować ma przez najbliższe cztery lata.

W rozmowie z Associated Press LaBeouf stwierdził, że jego instalacja nie jest wymierzona w Trumpa, ale przeciwko podziałom. - Mówię tylko: bądźmy dla siebie mili - podkreślił aktor. Jemu samemu chyba nie udało się zrealizować wyzwania.

Policja nie ujawniła szczegółów czwartkowego zajścia. Shia LaBeouf rzekomo chwycił szal 25-letniego mężczyzny, drapiąc go przy tym w twarz. Później popchnął dwudziestolatka tak, że ten przewrócił się. Obyło się jednak bez pogotowia. Aktor nie został też za kratkami. Postawiono mu zarzuty i wypuszczono. Sam nie wydał na razie żadnego oficjalnego komunikatu czy komentarza dotyczącego sprawy.

d1lvmhs

Podziel się opinią

Share
d1lvmhs
d1lvmhs