Trwa ładowanie...
d1ltq8c

''Shirley Valentine'': Magdalena Tomaszewska z legendarnym spektaklem w gdyńskim Uchu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Shirley Valentine'': Magdalena Tomaszewska z legendarnym spektaklem w gdyńskim Uchu
(mat. promocyjne)
d1ltq8c

28 lutego 2016 w Klubie Muzycznym Ucho w Gdyni gościnnie pojawi się Teatr Minerwa Magdaleny Tomaszewskiej z legendarnym spektaklem Willy'ego Russela "Shirley Valentine".

Tytułowa Shirley to gospodyni domowa po czterdziestce. Kiedyś miała marzenia, ambicje i plany. Po wyjściu za mąż, jej życie kręci się wokół prania, sprzątania i gotowania. Jej wielki świat to kuchenny blat, nudne małżeństwo i monotonne obowiązki kury domowej.

Bohaterka sztuki Willy’ego Russela to niesamowita interpretacja Magdaleny Tomaszewskiej, aktorki znanej z nieprzeciętnej wrażliwości i wyczucia roli, w którą się wciela. Monodram Tomaszewskiej od pierwszej sceny pokazuje, że aktorka ma niesamowity warsztat i zmysł, nie bez powodu mówi, że „ta Shirley jest taka bardzo moja”. Sztuka daje widzom solidną dawkę dobrego humoru, wzruszenia i nadziei, że każdy może odmienić swój los…

d1ltq8c

Aktorka w ciągu pierwszego kwartału 2016 roku wcieli się w Shirley jeszcze pięć razy, poza Gdynią monodram będzie można zobaczyć jeszcze w Sierpcu, Gostyninie, Włocławku, Płocku i Ciechocinku.

d1ltq8c

Podziel się opinią

Share
d1ltq8c
d1ltq8c