Trwa ładowanie...
d4lkdgn

Sierra Burgess jest przegrywem

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
d4lkdgn
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Sierra Burgess jest przegrywem" to amerykańska komedia romantyczna dla nastolatków. W roli głównej zobaczymy znaną z serialu "Riverdale" aktorkę Shannon Purser.

Sierra Burgess jest przegrywem – opis fabuły

Główna bohaterka filmu romantycznego "Sierra Burgess jest przegrywem" to niezwykle inteligentna, ale jednocześnie niezbyt lubiana dziewczyna. Jej jedynym przyjacielem jest Dan.

Pewnego wieczoru do Sierry dzwoni nieznany numer. Zaskoczona dziewczyna odbiera. Zaczyna rozmawiać z nieznajomym chłopakiem Jameyem, który myśli, że właścicielką numeru jest piękna Veronica. Dziewczyny zawierają układ. Sierra będzie udzielała korepetycji Veronice, która chciałaby popisać się przed studentem. Veronica będzie zaś udawała Sierrę podczas rozmów i randek z Jameyem.

Jak długo taki układ przetrwa? Czy po drodze nie wydarzy się nic, co sprawi, że dziewczyny się pokłócą? Jak zareaguje Jamey, kiedy dowie się o kłamstwie Sierry?

Sierra Burgess jest przegrywem – ciekawostki

  • Zanim reżyser filmu "Sierra Burgess jest przegrywem", Ian Samuel, stanął za kamerą produkcji dla nastolatków, tworzył głównie krótkometrażówki: "Nancy and the dapper toad" (2010), "The eyes and the ice" (2011), "Caterwaul" (2012). Brał udział jako filmowiec przy serialu "Film school shorts";
  • W rodziców Sierry wcielają się aktorzy, którzy grali w popularnych filmach dla nastolatków w latach 80. XX wieku: Lea Thompson w "Powrocie do przyszłości" (1985) i Alan Ruck w "Wolnym dniu Ferrisa Buellera" (1986);
  • Zdjęcia do filmu "Sierra Burgess jest przegrywem" były kręcone w Los Angeles.
Sierra Burgess jest przegrywem
Tytuł oryginalny

Sierra Burgess is a looser

Gatunek

Komedia romantyczna

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

07.09.2018

Data polskiej premiery

07.09.2018

Czas trwania

105 min.

Obsada
d4lkdgn

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lkdgn
d4lkdgn
d4lkdgn