Trwa ładowanie...
16-12-2013 15:23

''Smak życia 3, czyli chińska układanka'': To już koniec serii [foto]

''Smak życia 3, czyli chińska układanka'': To już koniec serii [foto]Źródło: Best Film
d21h2rb
d21h2rb

Trzecia odsłona komediowej serii *"Smak życia" - z Audrey Tautou, Romainem Durisem oraz Kelly Reilly w rolach głównych - już niedługo zawita na ekrany polskich kin. Zobaczcie fotosy z filmu i polski plakat!*

Xaviera, Wendy, Martine i Isabelle połączyło studenckie życie i wspólne mieszkanie. Po szalonym czasie w Barcelonie („Smak Życia”), podróżach do Londynu, Moskwy, Paryża i Sankt Petersburga („Smak Życia 2”) tym razem bohaterowie kultowej serii spotkają się w pulsującym energią, wielokulturowym Nowym Jorku.

W pogmatwanym świecie relacji partnerskich, rodzinnych i przyjacielskich spróbują odnaleźć prawdziwy smak życia, które bywa kolorowe i zagmatwane jak chińska układanka…

d21h2rb

Za oceanem Xavier zostanie biologicznym ojcem dziecka zaprzyjaźnionej pary lesbijek (Isabelle i Ju). Ożeni się z amerykańską Chinką (Nancy), żeby mieć prawo do spotkań ze swoimi dziećmi, które zamieszkały razem z matką (Wendy) i jej nowym mężczyzną na Manhattanie.

Tam również na nowo zakocha się w swojej pierwszej miłości Martine, która przyjedzie do Nowego Jorku przeprowadzić prezentację dla azjatyckiego koncernu.

Za scenariusz i reżyserię po raz kolejny odpowiada Cédric Klapisch.

Reżyser filmu zapytany o to, czy powstanie kolejna część serii, odpowiada:

d21h2rb

- W zasadzie nie. Przedstawiam ten film jako ostatnią część trylogii. Zrobienie czwartej części byłoby błędem, ale trudno powiedzieć, co się wydarzy za 10 lat. Może będę miał naprawdę świetny pomysł na sequel - kto wie?

* "Smak życia 3, czyli chińska układanka" w kinach od 3 stycznia 2014.*

d21h2rb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21h2rb