Trwa ładowanie...
d2unute
Megafon.pl
Aktualności

"Spider-Man: Homecoming": Tom Holland wrócił do szkoły dla Spider-Mana

Tom Holland przyznał, że zapisał się do szkoły, by lepiej przygotować się do głównej roli w filmie "Spider-Man: Homecoming". - Pierwszy raz byłem w klasie z dziewczynami - mówi młody aktor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Holland fot. Disney
Tom Holland fot. Disney (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d2unute

"Spider-Man: Homecoming" otwiera kolejny rozdział przygód Petera Parkera/Spider-Mana. Peter Parker (Tom Holland) jest prawie typowym nastolatkiem, z tych mniej popularnych. Co prawda posiada supermoce, ale to nie przeszkadza, by miał typowe dla nastolatka troski i problemy. Dodatkowo zrobi wszystko, by zaimponować Iron Manowi i dostać się do Avengers.

Aby lepiej wcielić się w młodzieńca z problemami, aktor wrócił do szkoły.

d2unute

- Najfajniejszą rzeczą, jaką zrobiłem przed filmem, było zapisanie się do liceum na nowojorskim Bronksie - mówi 20-latek. - Nikt nie wiedział, kim byłem ani co robiłem. Miałem zmyślone nazwisko i zmieniony akcent. Chodziłem do szkoły przez 3 dni. To była świetna zabawa.

Holland zauważył, że szkoły w Nowym Jorku znacznie różnią się od tych w Londynie.

- W domu uczęszczałem do szkoły tylko dla chłopców, w której obowiązywał mundurek i krawat - dodał Brytyjczyk. - W Nowym Jorku pierwszy raz byłem w klasie z dziewczynami. Było to naprawdę dziwne doświadczenie.

W obrazie występują również Marisa Tomei jako ciotka May, Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Kenneth Choi jako nauczyciel Petera, a także Michael Barbieri, Tony Revolori, Laura Harrier oraz Donald Glover. Udział potwierdzili ponadto Zendaya, Isabella Amara, Jorge Lendeborg Jr., Hannibal Buress, J.J. Totah, Abraham Attah, Tyne Daly i Angourie Rice. Wrogów Spider-Mana sportretują Michael Keaton, Logan Marshall-Green, Michael Mando, Michael Chernus i Bokeem Woodbine. Za kamerą staje Jon Watts.

Premiera obrazu "Spider-Man: Homecoming" planowana jest na 7 lipca 2017 roku. Do naszych kin dzieło trafi 14 lipca.

d2unute

Podziel się opinią

Share

d2unute

d2unute