Trwa ładowanie...
doj4d3z

Spotkanie z gwiazdami charytatywnego albumu ''Dosięgnąć gwiazd''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spotkanie z gwiazdami charytatywnego albumu ''Dosięgnąć gwiazd''
(Lidia Skuza Photography)
doj4d3z

W warszawskiej Arkadii odbyło się wyjątkowe spotkanie poświęcone premierze charytatywnego albumu wizażowego „Dosięgnąć Gwiazd” autorstwa Agaty Naniewicz. W spotkaniu wzięli udział Krystyna Mazurówna, Ilona Felicjańska, Aleksandra Mikołajczyk oraz Tomasz Ciachorowski. Dochód ze sprzedaży albumu zostanie przekazany Fundacji Herosi na zakup sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka.

„Dosięgnąć Gwiazd” to pierwszy w Polsce charytatywny album wizażowy z udziałem gwiazd filmu, TV, sportu, mody i muzyki. Autorką makijaży i pomysłodawczynią albumu jest Agata Naniewicz. 144-stronicowy album dostępny w ekskluzywnej limitowanej edycji, ma na celu ukazanie współczesnych trendów w makijażu i fotografii, a przede wszystkim pomoc podopiecznym Fundacji Herosi z Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka i zakup sprzętu medycznego.

fot. Lidia Skuza Photography

doj4d3z

W stworzeniu tej wyjątkowej, charytatywnej publikacji pomogło – i dołożyło swoją cegiełkę – ponad 50 znanych osobistości, m. in.: Dorota Wellman, Patricia Kazadi, Aleksandra Kwaśniewska, Anna Guzik, Natalia Siwiec, Monika Pyrek. Za obiektywem stanęli m.in.: Gregor Laubsch, Wiktor Franko, Arcadius Mauritz, Lidia Skuza i Marcin Gorgolewski.

fot. Lidia Skuza Photography

Autorka albumu, Agata Naniewicz, wizażystka i pasjonatka, jest dowodem na to, że w małym ciele może być ukryty naprawdę wielki duch. Jej praca nad albumem „Dosięgnąć Gwiazd” trwała ponad 3 lata. Żeby zrealizować sesje do albumu, sprzedała samochód i wielokrotnie wsiadała do pociągu, by wydeptać swoje własne ścieżki do gwiazd.

doj4d3z

Fundacja Herosi jest działającą od 2009 roku organizacją pożytku publicznego. Jej głównym celem jest pomoc, w szczególności dzieciom z chorobami nowotworowymi. Działania fundacji skupiają się przede wszystkim na pozyskaniu funduszy na zakup sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Fundacja Herosi aktywnie pomaga pacjentom z oddziału onkologii, spełnia ich marzenia, organizuje spotkania ze znanymi osobami oraz zajęcia na oddziale. W działalność organizacji zaangażowani są znani sportowcy m.in. siatkarze, piłkarze ręczni, skoczkowie narciarscy, lekkoatleci, tenisiści, a także aktorzy, projektanci i muzycy.

fot. Lidia Skuza Photography

doj4d3z

Podziel się opinią

Share
doj4d3z
doj4d3z