Trwa ładowanie...
30-06-2006 12:48

Startuje Festiwal Dobrego Humoru

Startuje Festiwal Dobrego HumoruŹródło: Vision Film
d1gxim8
d1gxim8

Paradą Dobrego Humoru rozpocznie się wieczorem w czwartek w Gdańsku siódma edycja Festiwalu Dobrego Humoru.

Do soboty zaprezentują się m.in. młode polskie kabarety, w otwartym kinie pokazane zostaną kultowe polskie komedie, a jury przyzna nagrody m.in. w kategorii na najzabawniejszy talk show czy program rozrywkowy.

Jurorzy obradować będą pod przewodnictwem scenarzysty i reżysera Artura Więcka. Oprócz niego produkcje rozrywkowe oceniać będą Iwona Guzowska, Magdalena Stużyńska, Zdzisław Pietrasik, Grzegorz Szumowski, Tymon Tymański i Marcin Wolski.

d1gxim8

Nagrody zostaną wręczone w kilku kategoriach, m.in. "Najdowcipniejszy serial telewizyjny", "Najdowcipniejszy program rozrywkowy", Najlepsza Aktorka Komediowa" i "Najlepszy Aktor Komediowy".

W ramach festiwalu odbędą się również imprezy towarzyszące głównemu konkursowi.

Na scenie na gdańskim Długim Targu zaprezentują się młode kabarety. Zaplanowano także otwartą dla publiczności Biesiadę Dobrego Humoru, w trakcie której odbędą się m.in. pokazy serwowania dań, konkurs stołów biesiadnych, pokazy grillowania ryb i mięs, degustacja potraw kuchni japońskiej. Wieczorami zaprezentowane zostaną słynne polskie komedie.

"Istotą tego festiwalu jest konkurs na najbardziej zabawne, najbardziej dowcipne widowisko telewizyjne. W tym roku pojawiło się trochę nowych pozycji w polskiej rozrywce telewizyjnej i mam nadzieję, że konkurs będzie przez to ciekawy" - powiedział PAP dyrektor artystyczny festiwalu Jerzy Gruza.

d1gxim8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gxim8