Trwa ładowanie...
d1uaao0
Aktualności

Styczniowe premiery DVD: "Kontrola absolutna", "Śmietanka towarzyska", "Aż do piekła"

W tym tygodniu na sklepowych półkach pojawi się kilka interesujących nowości DVD i Blu-ray. W gronie jednych z najbardziej wyczekiwanych filmowych hitów znajdują się m.in. "Kontrola absolutna" z Piercem Brosnanem, "Aż do piekła" oraz ostatni film Woodiego Allena, "Śmietanka towarzyska". Sprawdź koniecznie, które tytuły powinny się znaleźć w twojej domowej filmotece!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Styczniowe premiery DVD: "Kontrola absolutna", "Śmietanka towarzyska", "Aż do piekła"
(Materiały prasowe)
d1uaao0

"Kontrola Absolutna"
Mike Regan jest człowiekiem sukcesu - szefuje gigantycznej firmie, ma kochającą żonę, piękną 17-letnią córkę i żyje w luksusowym domu naszpikowanym najnowocześniejszą technologią. Pewnego dnia prosi o przysługę nieco tajemniczego informatyka pracującego od niedawna w jego filmie – Eda. Z pozoru nieśmiały chłopak, powoli odkrywa jednak swoje prawdziwe oblicze. Kiedy Mike zakazuje natarczywemu Edowi kontaktów z jego córką, ten wykorzystuje swoją doskonałą znajomość nowoczesnej technologii, aby zniszczyć życie biznesmena. Nie znając dnia ani godziny kolejnego ataku, Mike podejmuje nierówną walkę z nieobliczalnym psychopatą. Postanawia nie cofnąć się przed niczym, aby ocalić swoją rodzinę.

"Aż do piekła"
Dwaj bracia – Toby – zdesperowany ojciec, szukający lepszego życia dla syna oraz Tanner, były skazaniec z wybuchowym charakterem, postanawiają okraść oddział banku, który skonfiskował ich zadłużoną, rodzinną ziemię. Napad udaje się, jednak sprawy szybko wymykają się spod kontroli. W pościg za braćmi wyrusza Marcus, nieustępliwy Strażnik Teksasu, szukający ostatnich chwil sławy przed przejściem na emeryturę. Mimo policyjnej obławy, Toby i Tanner, skuszeni wizją szybkiego zysku, decydują się na kolejny wielki skok. Konfrontacja braci z zawziętym stróżem prawa wydaje się nieunikniona.

"Śmietanka towarzyska"
Nowa komedia romantyczna napisana i wyreżyserowana przez Woody’ego Allena. Akcja rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles. Bobby jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie. Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

d1uaao0

Podziel się opinią

Share
d1uaao0
d1uaao0