Trwa ładowanie...

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockie": zobacz niezwykły plakat

Film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” na ekrany kin trafi już̇ 27 stycznia. W oczekiwaniu na premierę warto sprawdzić plakat filmowy autorstwa Oli Niepsuj, Sonii Szóstak i Olki Osadzińskiej.

Share
"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockie": zobacz niezwykły plakat
Źródło: Materiały prasowe
d2gys3m

Jak podkreślają̨ twórcy, cała warstwa wizualna filmu została kompleksowo zaprojektowana – zaczynając od scenografii i kostiumów, przez napisy w filmie, po plakat i komunikację w mediach społecznościowych, każdy element komunikacji wizualnej tworzy spójną całość́.

Właśnie zaprezentowano oficjalny plakat, autorstwa trzech polskich artystek – warstwę̨ graficzną plakatu zaprojektowała Ola Niepsuj, autorką zdjęć do plakatu jest Sonia Szóstak, a dyrektorem artystycznym projektu Olka Osadzińska.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim "Sztuka kochania" podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu "Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

d2gys3m

Podziel się opinią

Share
d2gys3m
d2gys3m