"Szybcy i wściekli 4" - zobacz pierwszy zwiastun po polsku!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Vin diesel w ''Fast & furious 4''
Vin diesel w ''Fast & furious 4'' (UIP/ fot. "Wróg u bram")

Oto łakomy kąsek dla wszystkich wielbicieli odpicowanych bryk, ryczących silników, szaleńczych pościgów i Vina Diesela. Wirtualna Polska ma przyjemność zaprezentować zwiastun do najnowszego, czwartego filmu z serii "Szybcy i wściekli"!

Tym razem na planie rozpędzonej produkcji spotkali się wszyscy najważniejsi bohaterowie znani z części pierwszej. Poza grającym Briana O'Connera Paulem Walkerem zobaczymy także Dominica Toretto, czyli Vina Diesela oraz Letty graną przez znaną z serialu "Lost", niepokorną Michelle Rodriguez.

Akcja filmu rozgrywa się zarówno w Stanach jak i poza ich granicami. Znany z dwóch pierwszych części Brian zostaje wypuszczony z więzienia by pomóc agentom federalnym w rozpracowaniu Braga – niebezpiecznego handlarza narkotyków. Plan ujęcia handlarza heroiny zakłada przeniknięcie do jego organizacji.

Zdobycie zaufania bezwzględnego przestępcy nie jest zadaniem łatwym, dlatego Brian zwraca się o pomoc do jedynej osoby, która może mu jej udzielić. Jest nią znany w przestępczym półświatku przyjaciel Dominic. Dzięki poparciu Dominica Brian i jego wypasiony Nissan zdobywają miejsce w gangu Braga...

Reżyserem filmu jest Justin Lin. Pochodzący z Tajwanu twórca wyreżyserował w 2006 roku trzecią część serii "Szybcy i wściekli 3: Tokyo Drift".

Nowi "Szybcy i wściekli" nie mają jeszcze swojego polskiego tytułu. Film zawitaj do kin pod patronatem Wirtualnej Polski 12 czerwca 2009 roku.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.