Trwa ładowanie...
d1zc8uy
Aktualności

''Tarzan: Legenda'': Hozier śpiewa dla króla dżungli

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Tarzan: Legenda'': Hozier śpiewa dla króla dżungli
d1zc8uy

Hozier napisał piosenkę na potrzeby filmu "Tarzan: Legenda".

Muzyk został zaproszony na pokaz produkcji, by móc stworzyć specjalnie do niej nowy numer. - Byłem bardzo podekscytowany możliwością i jednocześnie wyzwaniem napisania utworu dla takiego projektu filmowego - wspomina artysta. - Już w roboczej wersji "Tarzana" uderzył mnie motyw wytrzymałości i trwałości miłości w tak wrogich okolicznościach. Chciałem, żeby piosenka niosła w sobie utwierdzenie w miłości przekazywane od jednego kochanka dla drugiego, który może być w potrzebie lub mieć wątpliwości.

W efekcie powstało nagranie "Better Love", którego można posłuchać pod tym adresem/IEVCJ1600033 ).

d1zc8uy

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Alexander Skarsg?rd), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Christoph Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.

W obsadzie znaleźli się również Samuel L. Jackson i Margot Robbie. Za kamerą stanął David Yates. Polska premiera obrazu została wyznaczona na 1 lipca.

Imienny debiut Hoziera stał się jednym z bestsellerów 2015 roku. Jego sprzedaż przekroczyła 1,5 miliona egzemplarzy. Longplay, który miał premierę we wrześniu 2014 roku, doszedł do 2. miejsca listy Billboardu. Uzyskał multiplatynowy status w Belgii, Kanadzie, Australii, Niemczech, Francji, Włoszech, Danii, Irlandii, Rosji, Szwecji, Polsce, Szwajcarii, Austrii, Holandii.

d1zc8uy

Podziel się opinią

Share
d1zc8uy
d1zc8uy