Trwa ładowanie...

Teledysk do "High School Musical 3" gotowy!

Share
Teledysk do "High School Musical 3" gotowy!
d4k1wk3

W Warszawie zakończył się montaż teledysku promującego kinową odsłonę kultowego telewizyjnego widowiska „High School Musical”. Przed kamerami i mikrofonami stanęła dwójka popularnych polskich wokalistów – Hania Stach i Łukasz Zagrobelny.

Wiodący utwór filmu – „Ty i ja”, skomponował Jamie Houston a polski tekst napisał ceniony autor Piotr Bukartyk. Hania Stach, która „High School Musical" zna, można by rzec, „od podszewki” (śpiewała już w dwóch poprzednich częściach), tak wspomina pracę nad teledyskiem:

– Na planie było jak zwykle pracowicie, od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora, ale przy sprawnej ekipie i w miłym towarzystwie praca jest bardzo przyjemna. Tym razem nagrywałam w duecie z Łukaszem Zagrobelnym, z którym znamy się już baaardzo długo, więc bez większego skrępowania odgrywaliśmy romantyczne sceny – tak jak sugerowała pani reżyser. Oboje jesteśmy wesołymi ludźmi, więc jedyne, co nam sprawiało problemy, to patrzenie sobie przez minutę w oczy i udawanie zakochanych... Zdarzało nam się wybuchać śmiechem. Było ciężko, ale w końcu się udało... – zdradza wokalistka. Ze śmiechem dodaje też: Powiedzieć Wam jak się skończy HSM 3? Tak, że Gabriella z Troyem i z ........żartowałam!

d4k1wk3

Lecz nie tylko rodzimi wykonawcy pracowali na planie wideoklipu. Jednocześnie z polskim, ekipa kręciła teledysk na rynek... węgierski. Piosenkę zaśpiewały gwiazdy tamtejszej estrady, Izabella Széles i Mátyás Dósa. Ciekawe, jak „Ty i ja” brzmi po węgiersku?

Muzyka w „High School Musical 3: Ostatnia klasa” pełni ważną, jeśli nie najważniejszą, rolę. Reżyser i choreograf, Kenny Ortega, twierdzi, że ścieżka dźwiękowa do trzeciej części filmu jest dużo ciekawsza od dwóch poprzednich, które i tak były absolutnymi hitami na całym świecie. Czy może więc przebić je popularnością? Ortega przekonuje, że tak:

– Pracujący z nami przy poprzednich filmach kompozytorzy i tekściarze oraz nowi członkowie ekipy stworzyli razem soundtrack, który uważam za najlepszy z dotychczasowych. Jest w nim historia, są bohaterowie. To projekt dynamiczny, rytmiczny, romantyczny, zabawny, orkiestrowy, symfoniczny i chóralny. Jest tak monumentalny, jak tylko być może i tak intymny, jak tylko się da, ale ma też w sobie wszystko, co pośrodku.

„Ostatnia klasa” zastaje bohaterów u progu studiów. Maturzyści Troy (Zac Efron)
i Gabriella (Vanessa Hudgens)
muszą zmierzyć się z perspektywą długiej rozłąki z powodu studiów na różnych uczelniach. Wraz z resztą Dzikich Kotów wystawiają wielki musical opowiadający o ich przeżyciach, nadziejach i obawach związanych z przyszłością.

„High School Musical 3: Ostatnia klasa” w kinach od 24 października, a ścieżka dźwiękowa z utworem „Ty i ja” pojawi się w sklepach muzycznych już 20 października. Zdjęcia z filmu są dostępne w serwisie image.net, m.in. z europejskich premier. Zapraszamy do rejestracji!

d4k1wk3

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k1wk3
d4k1wk3