Trwa ładowanie...
d48aack

Tell me your name

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
1
Share
d48aack
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Tell me your name" to amerykański thriller z elementami horroru z 2018 roku, który oscyluje wokół tematyki opętania i odprawiania egzorcyzmów. Za reżyserię, scenariusz i produkcję odpowiada Jason DeVan.

Tell me your name – opis fabuły

Główną bohaterką horroru "Tell me your name" jest Ashley Greene, która ma siostrę bliźniaczkę Jordan. Rodzice byli praktycznie nieobecni w życiu dziewczynek. Kiedy Jordan wyjeżdża do college'u, wychowaniem Ashley zajmuje się ciotka Tanya. Ashley przywołuje nadprzyrodzone siły, które zaczynają w pełni kontrolować jej umysł i niszczyć ciało.

Z demonem, który opętał dziewczynkę walczy dwóch księży, starszy chętnie sięgający po kieliszek whiskey oraz młody pastor. Czy uda im się wygrać nierówną walkę z potężną siłą? Odgadną imię demona?

Film "Tell me your name" to propozycja dla osób, które uwielbiają oglądać obrazy opowiadające o opętaniach, demonach i egzorcyzmach.

Tell me your name – ciekawostki

  • Reżyserem filmu "Tell me your name" jest Jason DeVan, który podkładał różne głosy do postaci w grze wideo "Dead Space 2". Ponadto zagrał Dextera Armstronga 'Wisdoma' w segmencie filmu "Surreal lounge" (2012);
  • Zdjęcia do filmu "Tell me your name" były kręcone w Atlancie w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych. Wykonał je Justin Duval;
  • Film "Tell me your name" występuje również pt. "Along came the devil";
  • Film "Tell me your name" był pokazywany na Film and Video Festival organizowanym w Atlancie;
  • W filmie pojawia się informacja, że obraz powstał na faktach.
Tell me your name
Tytuł oryginalny

Tell me your name / Along came the devil

Gatunek

Horror, Thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

21.04.2018

Czas trwania

89 min.

Obsada
d48aack

Podziel się opinią

1
Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48aack
d48aack
d48aack