"Terminator Salvation" - zobacz pierwszy zwiastun

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Terminator Salvation" - zobacz pierwszy zwiastun
WP

Na tę chwilę fani „Terminatora” czekali aż pięć lat. Dziś w nocy swojej internetowej premiery doczekał się pierwszy teaser filmu "Terminator Salvation: The Future Begins" !

"Terminator Salvation: The Future Begins" będzie pierwszą częścią nowej trylogii opowiadającej o walce ludzi ze Skynetem i armią jego terminatorów. Główną nowością produkcji , budzącą jednocześnie największe obawy fanów, jest przeniesienie akcji ze świata teraźniejszego na spustoszoną nuklearnymi wybuchami Ziemię przyszłości.

Akcja nowego "Terminatora" rozpoczyna się w 2018 roku. Głównym bohaterem jest John Connor (Christian Bale), który staje na czele powstania ocalałych z atomowej apokalipsy ludzi walczących z ciemiężącymi ich maszynami.

WP

Jednym z głównych wątków filmu ma być pojawianie się postaci Markusa Wrighta (Sam Worthington), który przyczyni się do kryzysu wiary Connora. Marcus to obcy przybysz prawdopodobnie przysłany z przyszłości by uratować przeszłość. Wraz z nim Connor wyruszy na niezwykłą i niebezpieczną wyprawę do serca Skynetu. Wyprawa ta będzie jedyną nadzieją ludzkości, ale tylko wtedy jeśli Marcus nie okaże się szpiegiem maszyn.

Zdjęcia do "Terminator Salvation: The Future Begins" powstają obecnie w Nowym Meksyku. Twórcy stworzyli tam specjalne dekoracje przedstawiające zniszczony świat. Film Reżyseruje McG, który w swoim blogu zapowiedział, że w filmie pokaże nie tylko nowy świat, ale również nowe rodzaje zabójczych maszyn.

Prace na planie potrwają do sierpnia tego roku. Premiera filmu nastąpi za rok. Nowego "Terminatora" pierwsi zobaczą Amerykanie (22 maja). W Polsce produkcja zawita do kin 5 czerwca.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP