Trwa ładowanie...
de3uw9a
Aktualności

The Cure grają dla Luthera

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
The Cure grają dla Luthera
de3uw9a

Zespół The Cure nagrał nową wersję swojej piosenki na potrzeby serialu "Luther" z Idrisem Elbą w roli głównej.

O zaangażowanie zespołu postarał się twórca kryminalnego dramatu oraz fan The Cure, Neil Cross.

- Kiedy skończyliśmy kręcić drugi odcinek tego skróconego sezonu, zadzwoniłem do producenta i powiedziałem mu, że jest taki mało znany numer The Cure, "A Few Hours After This" bonus z 12-calowego singla, który by idealnie pasował - wspomina Corss.

de3uw9a

Okazało się, że Robert Smith nie tylko zezwolił na wykorzystanie piosenki, ale nagrał nową wersję specjalnie na potrzeby serialu. - Krótko mówiąc, skontaktowaliśmy się z Robertem a on nagrał ten numer od nowa - cieszy się twórca. - To była jedna z tych chwil, kiedy chciałem cofnąć się w czasie i powiedzieć sobie jako nastolatkowi, że pewnego dnia...

Kawałka można posłuchać pod tym adresem.

20 października The Cure zagra w łódzkiej Atlas Arenie.

Dorobek bandu zamyka longplay "4:13 Dream" z października 2008 roku.

Nowa odsłona "Luthera" miała premierę w Wielkiej Brytanii 15 grudnia. Johna Luthera (Idris Elba) czeka najtrudniejszy dotąd przeciwnik i skomplikowana sprawa. Nadal zmagać będzie się ze swoją przeszłością i demonami. Na ekranie pojawią się też Rose Leslie, Michael Smiley (jako Benny Silver) i Dermot Crowley (jako Martin Schenk), a także John Heffernan, Patrick Malahide, Laura Haddock oraz Darren Boyd.

de3uw9a

Podziel się opinią

Share

de3uw9a

de3uw9a