Trwa ładowanie...
23-12-2015 21:34

The Cure grają dla Luthera

The Cure grają dla Luthera
d23y5y9

Zespół The Cure nagrał nową wersję swojej piosenki na potrzeby serialu "Luther" z Idrisem Elbą w roli głównej.

O zaangażowanie zespołu postarał się twórca kryminalnego dramatu oraz fan The Cure, Neil Cross.

- Kiedy skończyliśmy kręcić drugi odcinek tego skróconego sezonu, zadzwoniłem do producenta i powiedziałem mu, że jest taki mało znany numer The Cure, "A Few Hours After This" bonus z 12-calowego singla, który by idealnie pasował - wspomina Corss.

Okazało się, że Robert Smith nie tylko zezwolił na wykorzystanie piosenki, ale nagrał nową wersję specjalnie na potrzeby serialu. - Krótko mówiąc, skontaktowaliśmy się z Robertem a on nagrał ten numer od nowa - cieszy się twórca. - To była jedna z tych chwil, kiedy chciałem cofnąć się w czasie i powiedzieć sobie jako nastolatkowi, że pewnego dnia...

d23y5y9

Kawałka można posłuchać pod tym adresem.

20 października The Cure zagra w łódzkiej Atlas Arenie.

Dorobek bandu zamyka longplay "4:13 Dream" z października 2008 roku.

Nowa odsłona "Luthera" miała premierę w Wielkiej Brytanii 15 grudnia. Johna Luthera (Idris Elba) czeka najtrudniejszy dotąd przeciwnik i skomplikowana sprawa. Nadal zmagać będzie się ze swoją przeszłością i demonami. Na ekranie pojawią się też Rose Leslie, Michael Smiley (jako Benny Silver) i Dermot Crowley (jako Martin Schenk), a także John Heffernan, Patrick Malahide, Laura Haddock oraz Darren Boyd.

d23y5y9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23y5y9