Trwa ładowanie...

Thriller z Anną Przybylską premierowo w Europie

Share
Thriller z Anną Przybylską premierowo w Europie
Źródło: Izolator/Guy Ferrandis
dlsyb6d

"Warsaw dark", polska produkcja w reżyserii Christophera Doyle’a, jest prezentowana na ważnych europejskich festiwalach filmowych. Film otrzymał dotację Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

"Warsaw dark", którego producentem jest firma Ozumi Films, został zaprezentowany w sekcji Informative na kończącym się 22 października br. festiwalu XXIX Mostra de Valencia.

Film znalazł się też w konkursie New Directors na prestiżowym XXXII Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Sao Paulo, odbywającym się w dniach 17-30 października.

dlsyb6d

"Izolator" to mroczny, miejski thriller political fiction, którego bohaterką jest Ojka, dziewczyna z warszawskiego półświatka, uwikłana w niejasne intrygi polityków, biznesmenów i agentów tajnych służb.

Film przedstawia świat, w którym biznes przenika do polityki, nie ma czystych reguł gry a człowiek, który raz wszedł do tego matriksa, na zawsze jest naznaczony. Ten świat dla jednych będzie historią samą w sobie, dla innych zaś tłem wielkiej miłości.

Pomysł filmu oparty jest na głośnej, do dziś niewyjaśnionej sprawie tajemniczego morderstwa Jacka Dębskiego – byłego szefa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki, w 2001 roku.

dlsyb6d

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlsyb6d
dlsyb6d