Trwa ładowanie...
d40j8aa
Aktualności

TNT z serią nowych horrorów, w tym "Opowieściami z krypty"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TNT z serią nowych horrorów, w tym "Opowieściami z krypty"
d40j8aa

Telewizja TNT oficjalnie potwierdziła doniesienia z ostatnich miesięcy. Stacja rusza z realizacją nowej wersji "Opowieści z krypty" ("Tales From the Crypt").

Na razie szefostwo kanału wyraziło zgodę na realizację 10 odcinków nowego serialu. Pracami kierować będzie M. Night Shyamalan.

Twórca otrzymał od stacji również inne zadania - ma nadzorować realizację pilotażowych odcinków dwóch seriali: "Time of Death" (tu reżyser będzie pełnił rolę producenta wykonawczego) oraz "Creatures" (tu filmowiec ma się zaangażować w prace przygotowawcze).

d40j8aa

Oba cykle będą miały trafić na antenę w 2017 roku.

"Time of Death" będzie antologią rozgrywającą się w czasie rzeczywistym. Każdy sezon będzie opowieścią o innej piekielnej nocy grozy (a każdy odcinek będzie inną jej godziną). Ponadto każdy sezon odwoływać się będzie do innego podgatunku horroru. Pierwsza seria skoncentruje się na tzw. slasherach, popularnych w latach 80. Bohaterem ma być morderczy psychopata, który powraca do rodzinnego miasteczka, żeby się zemścić. Scenariusz napisali Guy Busick i R. Christopher Murphy.

Serial "Creatures" zapowiadany jest jako thriller psychologiczny. Bohaterami będą dwie kobiety, które jako 12-latki stworzyły straszydło o imieniu Pan Gorgi. 15 lat później bohaterki wychodzą z zakładu psychiatrycznego. Wracają do swojego miasteczka na Alasce, żeby przekonać się, że potwór ciągle istnieje. Scenariusz napisze Dominic Mitchell. Reżyserią zajmie się Tom Shankland, który będzie również producentem wykonawczym serialu.

Sam M. Night Shyamalan niedawno zajmował się serialem "Miasteczko Wayward Pines". Jego ostatni film to "Wizyta".

d40j8aa

Podziel się opinią

Share

d40j8aa

d40j8aa