Trwa ładowanie...
08-02-2007 14:00

TVP2 mści się za "Taniec z Gwiazdami"

TVP2 mści się za "Taniec z Gwiazdami"Źródło: AKPA
d40xe6o

Z powodu udziału w „Tańcu z Gwiazdami” Ewie Wachowicz odmówiono prowadzenia nowo powstającego programu w TVP2.

Była Miss Polonia przez kilka miesięcy przygotowywała się do prowadzenia na TVP2 nowego kulinarnego show „Konkurs kulinarny”. Dwa tygodnie przed zdjęciami wyrzucono ją z programu – pisze „Super Express”.

Przez kilka miesięcy Wachowicz jeździła do Londynu, aby przyglądać się realizacji brytyjskiego pierwowzoru, który w oryginale nazywa się „Ready, Steady, Cook”. W Polsce ma ruszyć na początku marca.

d40xe6o

TVP w specjalnym oświadczeniu napisała, że ponieważ Ewa Wachowicz przyjęła ofertę TVN uczestnictwa w programie „Taniec z gwiazdami”, dyrekcja Dwójki podjęła decyzję o zmianie prowadzącego.

Jak pisze „Super Express” odmówiono jej także udziału w nagraniu programu Jerzego Kryszaka „Mój pierwszy raz”, gdzie miała wystąpić jako gość.

"Taniec z gwiazdami" powróci na antenę TVN 4 marca. W piątej już edycji udział wezmą: Rafał Olbrychski, była Miss Polonia Ewa Wachowicz, Anna Samusionek, piosenkarka Katarzyna Cerekwicka, Bartosz Obuchowicz, Wojciech Majchrzak, Krzysztof Tyniec, Kasia Tusk, Omena Mensah i Ivan Komarenko.

Piątą edycję ponownie poprowadzą Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański. Nie zobaczymy już tej samej scenografii, ale nie zmieni się za to jury.

d40xe6o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40xe6o