Trwa ładowanie...
d420uwx
Aktualności

Utwór promuje "Sługi boże"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Utwór promuje "Sługi boże"
d420uwx

Nowe nagranie projektu Fisz Emade Tworzywo zilustrowało zwiastun filmu "Sługi boże".

W trailerze obrazu Mariusza Gawrysia pojawia się numer "Biegnij dalej sam". Zapowiedź z muzyką Fisza i Emade w tle można obejrzeć pod tym adresem.

Do nagrania powstał teledysk. Klip autorstwa Barta Pogody premiery doczeka się w najbliższy poniedziałek, 5 września. Piosenka jest drugą po "Telefonie" zapowiadającą płytę "Drony", która ukaże się 21 października.

d420uwx

Fisz i Emade to bracia, odpowiednio Bartosz i Piotr Waglewscy, synowie Wojciecha Waglewskiego. Kojarzeni głównie z hip-hopem w ostatnich latach chętnie brali udział także w rockowych projektach (Kim Nowak czy nagrana z ojcem płyta "Męska muzyka"). Dorobek projektu zamyka longplay "Mamut" z listopada 2014 roku.

Obraz "Sługi boże" trafi do kin 16 września. Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski (Bartłomiej Topa). Ku jego niezadowoleniu do sprawy przydzielona zostaje także Ana Wittesch (Julia Kijowska), niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że Ana przyjechała do Wrocławia, by prowadzić inne, tajne dochodzenie. Wkrótce okazuje się, że do miasta przybywa wysłannik watykańskiego banku, dr Kuntz (Krzysztof Stelmaszyk). Co łączy samobójstwo niemieckiej studentki, tajne śledztwo Any Wittesch i przyjazd wysłannika Watykanu? Zanim zagadka zostanie rozwiązana, komisarz Warski i Ana muszą nauczyć się współpracować i wzajemnie sobie ufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna.

d420uwx

Podziel się opinią

Share
d420uwx
d420uwx