Trwa ładowanie...

Utwór promuje "Sługi boże"

Share
Utwór promuje "Sługi boże"
d1p1kni

Nowe nagranie projektu Fisz Emade Tworzywo zilustrowało zwiastun filmu "Sługi boże".

W trailerze obrazu Mariusza Gawrysia pojawia się numer "Biegnij dalej sam". Zapowiedź z muzyką Fisza i Emade w tle można obejrzeć pod tym adresem.

Do nagrania powstał teledysk. Klip autorstwa Barta Pogody premiery doczeka się w najbliższy poniedziałek, 5 września. Piosenka jest drugą po "Telefonie" zapowiadającą płytę "Drony", która ukaże się 21 października.

d1p1kni

Fisz i Emade to bracia, odpowiednio Bartosz i Piotr Waglewscy, synowie Wojciecha Waglewskiego. Kojarzeni głównie z hip-hopem w ostatnich latach chętnie brali udział także w rockowych projektach (Kim Nowak czy nagrana z ojcem płyta "Męska muzyka"). Dorobek projektu zamyka longplay "Mamut" z listopada 2014 roku.

Obraz "Sługi boże" trafi do kin 16 września. Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski (Bartłomiej Topa)
. Ku jego niezadowoleniu do sprawy przydzielona zostaje także Ana Wittesch (Julia Kijowska), niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że Ana przyjechała do Wrocławia, by prowadzić inne, tajne dochodzenie. Wkrótce okazuje się, że do miasta przybywa wysłannik watykańskiego banku, dr Kuntz (Krzysztof Stelmaszyk)
. Co łączy samobójstwo niemieckiej studentki, tajne śledztwo Any Wittesch i przyjazd wysłannika Watykanu? Zanim zagadka zostanie rozwiązana, komisarz Warski i Ana muszą nauczyć się współpracować i wzajemnie sobie ufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna.

d1p1kni

Podziel się opinią

Share
d1p1kni
d1p1kni