Trwa ładowanie...
28-10-2011 17:42

VHS HELL zaprasza na drugą edycję VHS HELLoween!

VHS HELL zaprasza na drugą edycję VHS HELLoween!
d2pq26t
d2pq26t

31 października gdyński Klub Filmowy i Stowarzyszenie Arteria mają przyjemność zaprosić trójmiejskich fanów makabry na drugą halloweenową edycję cyklu VHS HELL. W tym roku również przygotowaliśmy dla was masę atrakcji!

Tradycyjnie uraczymy Was dwoma filmami, które wygrzebaliśmy z czeluści jednej z okolicznych wypożyczalni. Będzie śmiesznie, obrzydliwie i przerażająco, czyli tak jak lubicie.

Specjalnie dla Was pojawią się tego wieczoru również goście specjalni. Na pokazie będzie obecny Mariusz Kuczewski, reżyser „Project: Zombie”, filmu który mieliśmy przyjemność zaprezentować podczas zeszłorocznej edycji. Tym razem zobaczycie jego najnowszą produkcję – krótkometrażowy film „Arachne” - o której sam Wam opowie.

Drugi gość VHS HELLoween to Piotr Sawicki, filmoznawca i autor niedawno wydanego leksykonu „Odrażające, brudne, złe. 100 filmów gore”, który przybliży Wam historię i kulisy powstania wyświetlanych tego wieczoru horrorów oraz opowie o swojej książce (recenzję możecie przeczytać tutaj.)

d2pq26t

Zachęcamy wszystkich, aby przyszli w kostiumach. Najbardziej pomysłowe i odjechane przebrania zostaną nagrodzone książkami Piotra oraz vhs’owymi niespodziankami! Uwierzcie nam – warto!

Przypominamy, że w Klubie Filmowym obowiązuje zakaz picia alkoholu.

WSTĘP WOLNY! 31 października, 18:30 - 22:30 Klub Filmowy, Waszyngtona 1, Gdynia

Pamiętajcie! VHS HELL to przede wszystkim ZABAWA i interaktywne oglądanie, zmuszające Was do CZYNNEGO UCZESTNICTWA w seansie. Tylko tutaj możecie spodziewać się salw śmiechu i NIESKRĘPOWANYCH KOMENTARZY publiczności. Liczymy na WASZ czynny udział. Repertuar pokazów to skandalicznie źle nakręcone i nieco zapomniane produkcje, które wyświetlane są prosto z porysowanej taśmy wideo.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d2pq26t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pq26t