Trwa ładowanie...
01-07-2006 20:13

Weekend w TV, czyli co warto zobaczyć

Share
Weekend w TV, czyli co warto zobaczyć
dgw8odz

Po dwutygodniowej fali niezapadających w pamięć filmów przeciętnych telewizja publiczna nareszcie wyemituje kilka pozycji z „górnej półki”. Nie będą to hity nowe, ale pomimo lekkiej warstwy kurzu nie można zaprzeczyć ich wyjątkowym walorom rozrywkowym.

W ten weekend będziemy mieli okazję przekonać się, czy komedie, które kilkanaście lat temu doprowadzały do łez całe polskie pokolenia, wciąż jeszcze śmieszą nas tak samo. Ponadto obejrzymy upadek w wykonaniu Toma Cruise, Evana McGregora, który ‘wybrał coś innego’ oraz jak zawsze dzielnego Harrisona Forda.

Nie zabraknie również prześmiewczego Mela Brookesa (który w tym tygodniu skończył 80. lat) oraz Danny’ego DeVito w rzadko spotykanej roli złego charakteru. Wśród hitów znalazła się też niespodzianka dla miłośników nowoczesnej animacji.

Pozostałe gwiazdy jakie będziemy mieli okazję podziwiać w ten weekend to: Cameron Diaz, Penelope Cruz i Sandra Bullock oraz Willem Dafoe, Jet Li i Robert De Niro. Wystąpią również Matthew McConaughey, Kevin Spacey, Samuel L. Jackson i Billy Crystal.
NAJCIEKAWSZE FILMOWE PROPOZYCJE NA WEEKEND

dgw8odz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgw8odz
dgw8odz