Trwa ładowanie...

[wideo] Prawdziwi Navy Seals w akcji w ''Act of Valor''

Share
[wideo] Prawdziwi Navy Seals w akcji w ''Act of Valor''
Źródło: helios.pl
d16w7wa

Jeśli zastanawialiście się, jak naprawdę wyglądają przy pracy komandosi z elitarnej jednostki Navy SEALs, teraz będziecie mogli się przekonać na własne oczy. Wszystko za sprawą produkcji "Act of Valor".

Najnowsza produkcja w dystrybucji Relativity Media przedstawia fikcyjną operację wojskową, w której role komandosów zostały powierzone prawdziwym członkom Navy SEALs. Będziemy więc mieli okazję zobaczyć na ekranie prawdziwych profesjonalistów, a nie imitujących ich stereotypowe zachowania aktorów.

"Act of Valor" przez jakiś czas nie mógł znaleźć dystrybutora, jednak po spektakularnej operacji uśmiercenia Osamy bin Ladena wzrósł popyt na produkcje przedstawiające współczesne operacje wojskowe. Film, którego zwiastun prezentujemy poniżej, reżyserowany jest przez Mike'a McCoya oraz Scotta Waugha, który w przeszłości przygotowywali propagandowe reklamówki zachęcające młodzież do wstępowania do wojska.

d16w7wa

W produkcji nie zabraknie oczywiście wszystkich możliwych klisz znanych z innych filmów akcji m.in. czekających w domu wiernych małżonek i powiewającego amerykańskiego sztandaru. Ciekawe tylko, jak na "Act of Valor" zareagują prawdziwi Navy SEALs, zgromadzeni w salach kinowych.

Amerykańska premiera filmu zaplanowana jest na 17 lutego 2012 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d16w7wa

Podziel się opinią

Share
d16w7wa
d16w7wa