Aktualności
23-03-2010 (11:22)

Wielka odmiana Katarzyny Skrzyneckiej

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka (Kapif.pl)

[

Podziel się

]( http://www.fakt.pl )
Zmiana koloru włosów, subtelne i klasyczne kreacje - oto nowa Katarzyna Skrzynecka (39 l.).

Aktorka postanowiła zmienić się na wiosnę i trzeba przyznać, że ta metamorfoza wyszła jej zdecydowanie na dobre. Artystka stawia na elegancję, klasykę i prostotę. Brawo!

Dość już wyszukanych sukienek, zbyt ostrego makijażu, opalenizny niczym z Meksyku i ekstrawaganckich fryzur. – Jestem zwolennikiem powściągliwych strojów. Nie lubię eksperymentować z bujnymi stylizacjami. Unikam rzeczy przerysowanych, nie lubię być przebierana – mówi Faktowi Katarzyna Skrzynecka. – Wiosna to dobry moment na zmiany. Jak każda kobieta, czasem potrzebuję coś w sobie zmienić – dodaje aktorka.

Prowadząca taneczne show artystka zdaje sobie również sprawę z upływu czasu i wie, że jako kobieta dojrzała pewnych strojów powinna unikać.

– Jestem osobą bardzo krytyczną w stosunku do samej siebie. Musimy pamiętać, że niektóre stroje przepięknie wyglądają na dwudziestoletniej dziewczynie o figurze modelki. Natomiast na kobiecie mojego wzrostu o krągłych kształtach i pod 40–tkę, taka sukienka nie ma prawa wyglądać dobrze – śmieje się szczerze aktorka.

– Ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Nie chcę wyglądać jak karykatura i styliści programu mi w tym pomagają – dodaje.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

<a href="http://www.efakt.pl/Cielecka-i-Samojlowicz-wreszcie-sie-pogodzily,artykuly,67343,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Cielecka i Samojłowicz wreszcie się pogodziły

Zobacz także:

**[

Podziel się

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.