Trwa ładowanie...
16-04-2009 14:05

Wielki talent Miley Cyrus w kinowej wersji "Hannah Montana"?

Wielki talent Miley Cyrus w kinowej wersji "Hannah Montana"?Źródło: EastNews
d32cahx
d32cahx

Wszyscy, którzy mieli już okazję obejrzeć ekranową wersję wielkiego serialowego hitu Disneya – „Hannah Montana. Film”, twierdzą, że odtwórczyni głównej roli Miley Cyrus zaskakuje i wokalnie, i aktorsko.

Miley urodziła się jako Destiny Hope Cyrus 23 listopada 1992 roku we Franklin, stan Tennessee. Jest córką piosenkarza country i aktora Billy’ego Raya Cyrusa. Wychowała się na farmie w okolicach Nashville. Jej matką chrzestną jest wielka gwiazda muzyki country Dolly Parton. Miley zadebiutowała w filmie Tima BurtonaDuża ryba”.

Potem statystowała w produkcjach, w których występował jej ojciec, a następnie grała u jego boku w popularnym serialu „Doc”. Jako dwunastolatka była przesłuchiwana do roli w serialu „Hannah Montana” i początkowo uznano, że jest zbyt młoda… Napisała już ponad sto piosenek, część z nich wykonywała w serialu „Hannah Montana”, który przyniósł jej wielki międzynarodowy sukces i oszałamiającą popularność. Miley jest również autorką książki „Miles to Go” opisującej jej dzieciństwo i drogę do sławy.

Producenci filmu wiedzieli, że takiego talentu nie można ograniczyć wyłącznie do małego ekranu. Jeden z nich, Al Gough, przyznawał: – Grzechem i po prostu błędem byłoby marnować tak wielki talent, jakim dysponuje Miley Cyrus. Być naturalnym na planie filmowym to najtrudniejsza rzecz na świecie! Miley ma ten niezwykły dar, wspaniały instynkt, który to umożliwia. W dodatku jeszcze świetnie tańczy i śpiewa. Z radością obserwowałem, jak rozwija się jej talent – opowiadał. Realny i filmowy ojciec Miley – Billy Ray Cyrus, mówił: – Jestem z niej bardzo dumny, i to nie tylko jako tata, ale i jako autor piosenek, który potrafi docenić jakość tego, co ona pisze. W dodatku rozwija się aktorsko. Zaczynała jako artystka komediowa w stylu Lucille Ball, teraz widzę w jej grze większą subtelność i głębię. Myślę, że może być przykładem dla wielu dzieciaków, które uporem i pracą naprawdę są w stanie dogonić swe marzenia.

d32cahx

Miley wspominała, że praca nad filmem wiązała się jednak ze sporym stresem. Znała doskonale swą postać, ale konieczne były inne środki wyrazu, co uświadamiał jej skutecznie reżyser. – Peter Chelsom mówił mi często: w porządku, w to wierzę, a ja zastanawiałam się, co to znaczy. Potem zrozumiałam. Serial był w porównaniu z filmem mniej realistyczny. To był przecież sitcom skierowany do dzieciaków, dlatego Peter zwracał mi uwagę: graj mniej, wcale nie potrzebujesz tyle ekspresji. Miał z reguły rację – wyznawała młoda aktorka.

Poszło jej świetnie. Jednak nie można zapominać, że Miley to nie tylko aktorka, to również uwielbiana piosenkarka i autorka. Do kinowej wersji napisała jednak tylko jedną piosenkę: – Nie mogłam aktywniej uczestniczyć w komponowaniu muzyki – tłumaczyła – ponieważ kręciliśmy film i byłam po prostu bardzo zajęta. Ale wspólnie udało nam się zebrać sporo bardzo fajnych utworów. Trzeba pamiętać, że płyty firmowane jej nazwiskiem sprzedały się na całym świecie w milionach egzemplarzy.

„Hannah Montana. Film” w kinach od 17 kwietnia.

d32cahx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32cahx