Trwa ładowanie...

Winnie Harlow na czerwonym dywanie w Cannes [FOTO]

70. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes trwa w najlepsze. Wśród prezentowanych filmów znalazł się „Loveless” Andrieja Zwiagincewa. Na premierze francuskiego dramatu pojawiła się Winnie Harlow, która skradła całe show na czerwonym dywanie.

Share
Winnie Harlow na czerwonym dywanie w Cannes [FOTO]Źródło: Getty Images
d1cy9kc

Kanadyjska celebrytka chorująca na bielactwo jest rozchwytywana coraz bardziej przez projektantów, fotografów i magazyny z całego świata. Winnie Harlow wielokrotnie podkreślała, że chociaż otoczenie często próbowało wpędzić ją w kompleksy, nie przejmowała się krytycznymi uwagami pod swoim adresem. Ze swojej niedoskonałości uczyniła atut, pokazując tym samym, że piękno nie jedno ma imię.

Getty Images
Źródło: Getty Images
Getty Images
Źródło: Getty Images

W konkursie głównym jubileuszowego festiwalu o Złotą Palmę konkurować będzie 19 filmów, w tym "Wonderstruck" Todda Haynesa ("Carol"), "The Beguiled" Sofii Coppoli z Nicole Kidman i Kirsten Dunst, "Happy End" Michaela Hanneke z Isabelle Huppert i "You Were Never Really Here" Lynne Ramsay ("Musimy porozmawiać o Kevinie"), a także: "L'Amant double" Francois Ozona, "Artysta" Michela Hazanaviciusa, "Rodin" Jacquesa Doillona oraz najnowszy film Andrieja Zwiagincewa - "Nelyubow".

Getty Images
Źródło: Getty Images
Getty Images
Źródło: Getty Images

Tegoroczny festiwal odbywa się w warunkach nadzwyczajnych środków bezpieczeństwa, obowiązujących w całym Cannes. W miejscach szczególnie narażonych na atak rozstawiono strzelców wyborowych, wykorzystywane są urządzenia przeciw dronom, a betonowe donice mają zapobiegać zamachom z użyciem ciężarówki; przeprowadzane są rewizje. Wyjątkowe restrykcje sprawiły, że w środę nie udało się dotrzymać zaplanowanego z japońską precyzją harmonogramu festiwalu i pokazy oraz konferencje prasowe odbywały się z lekkim opóźnieniem.

Getty Images
Źródło: Getty Images

W lipcu ub. roku w niedalekiej Nicei pod kołami samochodu ciężarowego prowadzonego przez zamachowca zginęło 86 osób. We Francji nadal obowiązuje stan wyjątkowy, wprowadzony w kraju po krwawych zamachach w Paryżu z listopada 2015 roku, w których zginęło 137 osób.

Festiwal potrwa do 28 maja.

d1cy9kc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cy9kc
d1cy9kc