WP

Winnie Harlow na czerwonym dywanie w Cannes [FOTO]

70. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes trwa w najlepsze. Wśród prezentowanych filmów znalazł się „Loveless” Andrieja Zwiagincewa. Na premierze francuskiego dramatu pojawiła się Winnie Harlow, która skradła całe show na czerwonym dywanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Winnie Harlow na canneńskiej premierze "Loveless (Nelyubov)"
Winnie Harlow na canneńskiej premierze "Loveless (Nelyubov)" (Getty Images)
WP

Kanadyjska celebrytka chorująca na bielactwo jest rozchwytywana coraz bardziej przez projektantów, fotografów i magazyny z całego świata. Winnie Harlow wielokrotnie podkreślała, że chociaż otoczenie często próbowało wpędzić ją w kompleksy, nie przejmowała się krytycznymi uwagami pod swoim adresem. Ze swojej niedoskonałości uczyniła atut, pokazując tym samym, że piękno nie jedno ma imię.

Getty Images
Podziel się
Getty Images
Podziel się
WP

W konkursie głównym jubileuszowego festiwalu o Złotą Palmę konkurować będzie 19 filmów, w tym "Wonderstruck" Todda Haynesa ("Carol"), "The Beguiled" Sofii Coppoli z Nicole Kidman i Kirsten Dunst, "Happy End" Michaela Hanneke z Isabelle Huppert i "You Were Never Really Here" Lynne Ramsay ("Musimy porozmawiać o Kevinie"), a także: "L'Amant double" Francois Ozona, "Artysta" Michela Hazanaviciusa, "Rodin" Jacquesa Doillona oraz najnowszy film Andrieja Zwiagincewa - "Nelyubow".

Getty Images
Podziel się
Getty Images
Podziel się

Tegoroczny festiwal odbywa się w warunkach nadzwyczajnych środków bezpieczeństwa, obowiązujących w całym Cannes. W miejscach szczególnie narażonych na atak rozstawiono strzelców wyborowych, wykorzystywane są urządzenia przeciw dronom, a betonowe donice mają zapobiegać zamachom z użyciem ciężarówki; przeprowadzane są rewizje. Wyjątkowe restrykcje sprawiły, że w środę nie udało się dotrzymać zaplanowanego z japońską precyzją harmonogramu festiwalu i pokazy oraz konferencje prasowe odbywały się z lekkim opóźnieniem.

WP
Getty Images
Podziel się

W lipcu ub. roku w niedalekiej Nicei pod kołami samochodu ciężarowego prowadzonego przez zamachowca zginęło 86 osób. We Francji nadal obowiązuje stan wyjątkowy, wprowadzony w kraju po krwawych zamachach w Paryżu z listopada 2015 roku, w których zginęło 137 osób.

Festiwal potrwa do 28 maja.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP