Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

WOODY ALLEN powraca do Europy

Życie jest jak film! Zobaczcie zwiastun nowego filmu Woody’ego Allena "Hiszpański romans" w kinach od 24 grudnia

Share
 Źródło: materiały partnera
d39j3l6

"Hiszpański romans" – oficjalny zwiastun

HISZPAŃSKI ROMANS - oficjalny zwiastun

Festiwal Filmowy w San Sebastian, przystojny kandydat na kochanka, zazdrosny mąż i cała masa sercowych kłopotów. Woody Allen niejednokrotnie udowadniał, że życie jest jak film – w "Hiszpańskim romansie" życie jest jak komedia, dramat i… zagadka w jednym. Zobaczcie zwiastun najnowszego filmu nowojorczyka, który uwielbia romansować z Europą. "Hiszpański romans" w kinach w Wigilię!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

"Hiszpański romans" – pełen humoru film Woody’ego Allena to opowieść bogata w niespodzianki, romanse i sercowe kłopoty. Najnowsze dzieło reżysera to również pełen miłości hołd dla kina, które potrafi przyczynić się do wielkich zmian w życiu każdego z nas.

Mort i Sue to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian w Hiszpanii. On jest byłym wykładowcą filmoznawstwa, a ona specjalistką od reklamy pracującą dla młodego i obiecującego reżysera Philippe. Mort szybko zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym oraz że to zainteresowanie wykracza poza czysto zawodowe ramy. W ich małżeńskiej relacji pojawia się kryzys. Pewnego dnia Mort trafia na wizytę do pięknej lekarki, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Nowopoznana kobieta również tkwi w trudnym związku – jej mąż jest malarzem o bardzo porywczym temperamencie. Czy za sprawą nowej znajomości Mort odnajdzie nadzieję i optymistycznie spojrzy w przyszłość? W życiu, jak w kinie – wszystko jest możliwe!

d39j3l6

Gatunek: komedia

Produkcja: Hiszpania, USA, Włochy 2020

Reżyseria i scenariuszWoody Allen ("W deszczowy dzień w Nowym Jorku", "O północy w Paryżu", "Vicky Cristina Barcelona")

ObsadaElena Anaya ("Wonder Woman", "Skóra, w której żyję"), Louis Garrel ("Oficer i szpieg", "Marzyciele"),Gina Gershon ("Showgirls", "Strażnicy cnoty"), Sergi López ("Labirynt Fauna", "Żona doskonała"), Wallace Shawn ("Historia małżeńska", "Pozycja obowiązkowa"), Christoph Waltz ("Nie czas umierać", "Bękarty wojny")

Informacja prasowa
d39j3l6

Podziel się opinią

Share
d39j3l6
d39j3l6