Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

WOODY ALLEN powraca do Europy

Życie jest jak film! Zobaczcie zwiastun nowego filmu Woody’ego Allena "Hiszpański romans" w kinach od 24 grudnia

Share
 Źródło: materiały partnera
d4887zt

"Hiszpański romans" – oficjalny zwiastun

HISZPAŃSKI ROMANS - oficjalny zwiastun

Festiwal Filmowy w San Sebastian, przystojny kandydat na kochanka, zazdrosny mąż i cała masa sercowych kłopotów. Woody Allen niejednokrotnie udowadniał, że życie jest jak film – w "Hiszpańskim romansie" życie jest jak komedia, dramat i… zagadka w jednym. Zobaczcie zwiastun najnowszego filmu nowojorczyka, który uwielbia romansować z Europą. "Hiszpański romans" w kinach w Wigilię!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

"Hiszpański romans" – pełen humoru film Woody’ego Allena to opowieść bogata w niespodzianki, romanse i sercowe kłopoty. Najnowsze dzieło reżysera to również pełen miłości hołd dla kina, które potrafi przyczynić się do wielkich zmian w życiu każdego z nas.

Mort i Sue to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian w Hiszpanii. On jest byłym wykładowcą filmoznawstwa, a ona specjalistką od reklamy pracującą dla młodego i obiecującego reżysera Philippe. Mort szybko zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym oraz że to zainteresowanie wykracza poza czysto zawodowe ramy. W ich małżeńskiej relacji pojawia się kryzys. Pewnego dnia Mort trafia na wizytę do pięknej lekarki, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Nowopoznana kobieta również tkwi w trudnym związku – jej mąż jest malarzem o bardzo porywczym temperamencie. Czy za sprawą nowej znajomości Mort odnajdzie nadzieję i optymistycznie spojrzy w przyszłość? W życiu, jak w kinie – wszystko jest możliwe!

d4887zt

Gatunek: komedia

Produkcja: Hiszpania, USA, Włochy 2020

Reżyseria i scenariuszWoody Allen ("W deszczowy dzień w Nowym Jorku", "O północy w Paryżu", "Vicky Cristina Barcelona")

ObsadaElena Anaya ("Wonder Woman", "Skóra, w której żyję"), Louis Garrel ("Oficer i szpieg", "Marzyciele"),Gina Gershon ("Showgirls", "Strażnicy cnoty"), Sergi López ("Labirynt Fauna", "Żona doskonała"), Wallace Shawn ("Historia małżeńska", "Pozycja obowiązkowa"), Christoph Waltz ("Nie czas umierać", "Bękarty wojny")

Informacja prasowa
d4887zt
d4887zt
d4887zt