Wygrane marzenia - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Dwudziestojednoletnią Violet Sanford natura obdarzyła aksamitnym głosem. Dziewczyna marzy o karierze autorki piosenek, mieszka jednak z ojcem, Billem, w prowincjonalnym miasteczku w New Jersey i zarabia na życie jako kelnerka w pizzerii. Pewnego dnia dochodzi do wniosku, że nadszedł czas, by postawiła na swoim i wbrew radzie ojca i najlepszej przyjaciółki, Glorii rzuca pracę i wyrusza do Nowego Jorku.
Wynajmuje mieszkanie, pisze piosenki i nagrywa własne utwory bezskutecznie próbując zainteresować nimi wydawców z firm płytowych. Próbuje śpiewać na żywo przed publicznością w jednym z nocnych klubów, ale nie potrafi opanować tremy i występ kończy się katastrofą.
Dzięki zbiegowi okoliczności Violet poznaje przystojnego Kevina O'Donnella, którego bierze za menedżera modnego klubu. W rzeczywistości Kevin okazuje się... kucharzem z restauracji serwującej hamburgery. Wierzy jednak w możliwości Violet i postanawia pomóc jej w zrobieniu kariery. Między młodymi rodzi się uczucie.
Pewnego dnia Violet zastaje swoje mieszkanie splądrowane przez włamywaczy. Zrozpaczona pociesza się kawałkiem ciasta w pobliskiej kawiarence, gdzie poznaje trzy dziewczyny pracujące jako barmanki w barze noszącym nazwę "Coyote Ugly", Cammie, Rachel i Zoe. Na wieść o tym, że Zoe odłożyła dość pieniędzy, by rozpocząć studia prawnicze i odchodzi z Coyote Ugly, Violet postanawia zająć jej miejsce.
Właścicielka Coyote Ugly, Lil (Maria Bello) przezywa Violet "zakonnicą z Jersey", ale daje jej upragnioną pracę. Dziewczyna odkrywa świat, z którego istnienia nie zdawała sobie nawet sprawy. Coyote Ugly okazuje się bowiem miejscem szczególnym. Rządzą w nim pełne seksu, śmiałe i pewne siebie barmanki, które nie tylko serwują drinki, ale i tańczą na barze. Ich niesamowite wyczyny ściągają co wieczór tłumy gości i przedstawicieli mediów. Niezwykła atmosfera Coyote Ugly sprawia, że Violet przełamuje wrodzoną nieśmiałość i zmienia się nie do poznania. Sukces ma jednak swoją cenę. Violet traci kontrolę nad sobą, szacunek ojca, szansę na prawdziwą miłość i nadzieję na spełnienie swoich marzeń. Czy uda jej się odnaleźć siebie?

Tytuł oryginalny

Coyote Ugly

Gatunek

komedia, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2000

Data światowej premiery

06.10.2000

Czas trwania

105 min.

Obsada
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne