Trwa ładowanie...

Zachary Quinto dalej lata Enterprise

Share
Zachary Quinto dalej lata Enterprise
Źródło: megafon.pl
dl3dgom

Zachary Quinto zamierza zrobić sobie przerwę w pracy, ale nie oznacza to, że zrezygnował z udziału w kolejnym "Star Treku".

Niedawno fani sagi spanikowali, gdy aktor oświadczył w wywiadzie, że na 2 lata ma dosyć Star Treka. Przypomnijmy, że artysta wcielił się w postać Spocka w nowym filmie z serii w reżyserii J. J. Abramsa.

- Oczywiście, że zagram we wszelkich sequelach - wyjaśnił Quinto. - Chodziło mi o to, że w najbliższym czasie nie będę pojawiać się publicznie w żaden sposób związany z serią, ani nie wezmę w tej chwili udziału w projektach pobocznych związanych ze "Star Treckiem". Koncentruję się na innych filmach, w tym jednym, który trafi do kin w czerwcu 2012 roku, czyli za dwa lata. Nie obawiajcie się. To było zwykłe nieporozumienie.

"Star Trek", w którym wystąpili także Chris Pine, Eric Bana, Simon Pegg i Anton Yelchin okazał się najczęściej nielegalnie ściąganym filmem minionego roku (11 milionów pobrań). Dzieło, które zarobiło ponad 385 milionów dolarów, trafiło do polskich kin w maju 2009 roku.

dl3dgom

Podziel się opinią

Share
dl3dgom
dl3dgom