WP

Zakochać się - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zakochać się to film opowiadający o zakazanej miłości między mężatką, a żonatym mężczyzną. Pomimo że obydwoje mają swoje rodziny, to ślepy los kieruje ich w swoje ramiona, a uczucie zaczyna łączyć ich coraz częściej i coraz bardziej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP
Zakochać się, to film opowiadający o zakazanej miłości. WP Film
Podziel się

Zakochać się - obsada

W rolach głównych filmu Zakochać się wystąpiły takie gwiazdy światowego kina, jak Robert De Niro (chociażby znany z takich perełek jak: Taksówkarz, Chłopcy z ferajny, Wściekły byk) i Meryl Streep (grała też w: Diabeł ubiera się u Prady, Ze śmiercią jej do twarzy, Godziny. Aktorzy, jako filmowa para, występują już drugi raz. Wcześniej razem zagrali małżeństwo w Łowcy jeleni.

Film Zakochać się, można nazwać urbanistycznym, amerykańskim odpowiednikiem słynnego brytyjskiego filmu Spotkanie z 1945 roku.

WP

Zakochać się - fabuła

Zbliżają się święta. W trakcie gwiazdkowych zakupów dla swoich rodzin, między architektem Frankiem Raftisem (DeNiro), a artystyczną graficzką Molly Gilmore (Streep), dochodzi do uroczego incydentu. Mianowicie, niechcący pomieszały im się paczki z prezentami dla swoich rodzin. Zabawna sytuacja sprzyja przyjemnemu spotkaniu Franka i Molly, które staje się zaczątkiem wschodzącego romansu.

Chociaż oboje zdają sobie sprawę, że to co robią jest złe – wiedzą, że jest już za późno na ratowanie swoich małżeństw. Kiedy Frank i Molly, wracając do swoich domów, rozpoznają się nawzajem parę miesięcy później w pociągu i spędzają razem miło czas, całkowicie poddają się uczuciu zakochania. Chociaż oboje są po ślubie, a Frank ma dwójkę małych dzieci, odurzeni sobą, spotykają się coraz częściej. Ich znajomość staje się najcenniejszą rzeczą, która spotkała ich w życiu.

Tytuł oryginalny

Falling in Love

Gatunek

melodramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

1984

Data światowej premiery

21.11.1984

Czas trwania

107 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Jane Kaczmarek (Ann Raftis)

Dianne Wiest (Isabelle)

Victor Argo (Victor Rawlins )

George Martin (John Trainer)

Meryl Streep (Molly Gilmore)

Robert De Niro (Frank Raftis)

David Clennon (Brian Gilmore)

Harvey Keitel (Frank Raftis)

WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
WP
WP