WP
WP

Zakochać się - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zakochać się to film opowiadający o zakazanej miłości między mężatką, a żonatym mężczyzną. Pomimo że obydwoje mają swoje rodziny, to ślepy los kieruje ich w swoje ramiona, a uczucie zaczyna łączyć ich coraz częściej i coraz bardziej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP
Zakochać się, to film opowiadający o zakazanej miłości. WP Film
Podziel się

Zakochać się - obsada

W rolach głównych filmu Zakochać się wystąpiły takie gwiazdy światowego kina, jak Robert De Niro (chociażby znany z takich perełek jak: Taksówkarz, Chłopcy z ferajny, Wściekły byk) i Meryl Streep (grała też w: Diabeł ubiera się u Prady, Ze śmiercią jej do twarzy, Godziny. Aktorzy, jako filmowa para, występują już drugi raz. Wcześniej razem zagrali małżeństwo w Łowcy jeleni.

Film Zakochać się, można nazwać urbanistycznym, amerykańskim odpowiednikiem słynnego brytyjskiego filmu Spotkanie z 1945 roku.

WP

Zakochać się - fabuła

Zbliżają się święta. W trakcie gwiazdkowych zakupów dla swoich rodzin, między architektem Frankiem Raftisem (DeNiro), a artystyczną graficzką Molly Gilmore (Streep), dochodzi do uroczego incydentu. Mianowicie, niechcący pomieszały im się paczki z prezentami dla swoich rodzin. Zabawna sytuacja sprzyja przyjemnemu spotkaniu Franka i Molly, które staje się zaczątkiem wschodzącego romansu.

Chociaż oboje zdają sobie sprawę, że to co robią jest złe – wiedzą, że jest już za późno na ratowanie swoich małżeństw. Kiedy Frank i Molly, wracając do swoich domów, rozpoznają się nawzajem parę miesięcy później w pociągu i spędzają razem miło czas, całkowicie poddają się uczuciu zakochania. Chociaż oboje są po ślubie, a Frank ma dwójkę małych dzieci, odurzeni sobą, spotykają się coraz częściej. Ich znajomość staje się najcenniejszą rzeczą, która spotkała ich w życiu.

Tytuł oryginalny

Falling in Love

Gatunek

melodramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

1984

Data światowej premiery

21.11.1984

Czas trwania

107 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
WP
WP