Trwa ładowanie...
d3dfz9a

Zamieć

Najnowsze informacje
3.0
(33 głosy)
Oceń:
1
3
d3dfz9a

Po dwóch latach stacjonowania w amerykańskiej bazie badawczej na Antarktydzie, samotna policjantka Carrie Stetko (Kate Beckinsale) z niecierpliwością oczekuje powrotu do domu. Niedawno złożyła rezygnację i teraz odlicza godziny i minuty dzielące ją od ostatniego samolotu. Jednakże ciało odkryte w lodzie na trzy dni przed odlotem sprawia, że Carrie w jednej chwili zostaje rzucona w sam środek pierwszego antarktycznego śledztwa w sprawie morderstwa.

Gdy liczba ofiar rośnie w zawrotnym tempie, zagadka wikła się coraz bardziej: nie wiadomo, komu naprawdę ufać, śmiertelnie niebezpieczne zamiecie raz po raz przesłaniają całkowicie pole widzenia, a nie znający zmęczenia zabójca nie cofnie się przed niczym, aby uchronić sekret pogrzebany przed sześćdziesięciu laty.

Wszyscy z jej otoczenia pakują się i wyjeżdżają, tylko Carrie, zanim Antarktyda pogrąży się na sześć miesięcy w ciemności, musi rozwikłać zagadkę przestępstwa, pozostawiona sam na sam z zabójcą pośród lodowatego świata, z którego nie ma ucieczki.

Zamieć
Tytuł oryginalny

Whiteout

Gatunek

akcji, dramat, kryminał, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2009

Data światowej premiery

11.09.2009

Obsada
d3dfz9a

Podziel się opinią

1
3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dfz9a
d3dfz9a
d3dfz9a