Trwa ładowanie...
d2oh98w
d2oh98w

Zamieć - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Po dwóch latach stacjonowania w amerykańskiej bazie badawczej na Antarktydzie, samotna policjantka Carrie Stetko (Kate Beckinsale) z niecierpliwością oczekuje powrotu do domu. Niedawno złożyła rezygnację i teraz odlicza godziny i minuty dzielące ją od ostatniego samolotu. Jednakże ciało odkryte w lodzie na trzy dni przed odlotem sprawia, że Carrie w jednej chwili zostaje rzucona w sam środek pierwszego antarktycznego śledztwa w sprawie morderstwa.

Gdy liczba ofiar rośnie w zawrotnym tempie, zagadka wikła się coraz bardziej: nie wiadomo, komu naprawdę ufać, śmiertelnie niebezpieczne zamiecie raz po raz przesłaniają całkowicie pole widzenia, a nie znający zmęczenia zabójca nie cofnie się przed niczym, aby uchronić sekret pogrzebany przed sześćdziesięciu laty.

Wszyscy z jej otoczenia pakują się i wyjeżdżają, tylko Carrie, zanim Antarktyda pogrąży się na sześć miesięcy w ciemności, musi rozwikłać zagadkę przestępstwa, pozostawiona sam na sam z zabójcą pośród lodowatego świata, z którego nie ma ucieczki.

d2oh98w
Tytuł oryginalny

Whiteout

Gatunek

akcji, dramat, kryminał, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2009

Data światowej premiery

11.09.2009

Obsada

Podziel się opinią

Share
d2oh98w
d2oh98w
d2oh98w