WP
Aktualności

Żona Michaela Douglasa oskarża: jestem wściekła na lekarzy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michael Douglas
Michael Douglas (AP)
WP

*Catherine Zeta-Jones obwinia lekarzy o zbyt późne wykrycie raka gardła u jej męża, Michaela Douglasa. Chociaż gwiazdor od kilku miesięcy szukał pomocy w związku z nasilającymi się dolegliwościami, dopiero przeprowadzona w sierpniu biopsja wykazała nowotwór.*

Zeta-Jones w wypowiedzi dla magazynu "People" nie ukrywa, że jest wściekła na lekarzy. Według niej mogli wykryć nowotwór wcześniej. Aktor skarżył się na bóle gardła i ucha na długo przed postawieniem diagnozy.

Aktorka przyznaje, że ciężko jej oglądać walkę męża z chorobą. - Wiem, że powinnam być silniejsza, ale emocjonalnie po prostu nie chcę tego oglądać. A najtrudniejsze to widzieć jego wyczerpanie, bo Michael nigdy nie bywa zmęczony - powiedziała.

WP

Sam Douglas, choć stara się zachować optymizm i nie zamierza poddać się w walce z chorobą, w pierwszym wystąpieniu telewizyjnym po ogłoszeniu diagnozy przyznał, że nie jest pewny przyszłości. Aktor podzielił się z widzami refleksją: nigdy nie wiesz, że padnie właśnie na ciebie. Zapewniał jednak, że jego stan poprawia się, a swoje szanse ocenił na 80%.

Nowotwór Douglasa jest w czwartym, najbardziej zaawansowanym stadium, które wymaga operacji, chemioterapii i naświetlań.

Po kilku miesiącach zmagań z bólami gardła i zachrypniętym głosem werdykt lekarzy nie był dla obojga aktorów dużym zaskoczeniem. Zeta-Jones przyznała, że nękały ją złe przeczucia.

W przeciwieństwie do żony Douglas nie obwinia nikogo. - Takie rzeczy są czasem po prostu niewidoczne - mówi. W telewizyjnym talk-show prowadzonym przez Davida Lettermana jako przyczyny nowotworu podał palenie i picie alkoholu.

WP

Douglas i Zeta-Jones są małżeństwem od dziesięciu lat. Mają dwoje dzieci: 10-letniego Dylana i 7-letnią Carys.

Zobacz także:

**[

Podziel się
WP

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://aleseriale.pl/gid,6660,img,238119,fototemat.html )**

ZAGŁOSUJ NA URODZINOWE LOGO WP I WYGRAJ ZEGAREK TIMEX

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP