ycipk-1bmk08
ycipk-1bmk08

3D Faceci w czerni 3 - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

"Faceci w czerni 3" (ang. Men in Black III) to amerykański film science fiction z 2012 roku tworzony w technologii trójwymiarowej w reżyserii Barry'ego Sonnenfelda. To już kolejna cześć kultowej serii o agentach specjalnej jednostki rządowej. Producentem filmu jest m.in. Steven Spielberg. Scenariusz napisali Etan Cohen, David Koepp, Jeff Natanson i Michael Soccio, a muzykę Danny Elfman.

Zadaniem specjalnej jednostki jest zajmowanie się kontaktami z Obcymi i utrzymywaniem społeczeństwa w nieświadomości, jak częste są wizyty przybyszów z kosmosu. Pojawiają się bez zapowiedzi, znikają bez śladu. Ich znakiem rozpoznawczym są czarne garnitury i okulary, a także cały zestaw kosmicznych gadżetów.

Tym razem dwaj najbardziej znani agenci MIB zmierzą się z kosmitami w niezwykłym śledztwie pokonującym bariery nie tylko przestrzeni, ale i czasu. Agenci w czerni bronią Ziemi przed kosmitami już po raz trzeci – dwie pierwsze części cyklu zyskały sobie na całym świecie rzeszę wiernych fanów, zarabiając odpowiednio 600 i 400 milionów dolarów.

W filmie wystąpili znani z pierwszej i drugiej części filmu Will Smith jako James Darrell Edwards III i Agent Jay wraz z Tommy Lee Jonesem w roli Kevina Browna i Agenta Kay. W pozostałych rolach wystąpili: Rip Torn jako Chief Zed, Emma Thompson - Agent O, Nicole Scherzinger – Lilly, Jemaine Clement – Boris, Gemma Arterton.

ycipk-1bmk08
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-1bmk08
ycipk-1bmk08