Trwa ładowanie...
dbx2rg9
Aktualności

50 Cent przedstawia "Hold On"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
50 Cent przedstawia "Hold On"
(megafon.pl)
dbx2rg9

*50 Cent opublikował nowy kawałek z albumu "Animal Ambition".*

Utwór nosi tytuł "Hold On". Nagranie trafi na nową płytę amerykańskiego rapera, "Animal Ambition". Numeru można posłuchać pod tym adresem.

"Animal Ambition" będzie pierwszym niezależnym wydawnictwem 50 Centa po odejściu z wytwórni Interscope Records/Aftermath Entertainment, z którą raper współpracował przez 12 lat. Premierę krążka zaplanowano na 3 czerwca.

dbx2rg9

Na nadchodzącą płytę oprócz "Hold On" trafią m.in. kawałki "Smoke" i "The Funeral". We wtorek 18 marca 50 Cent zaprezentuje natomiast numer "Don't Worry About It", w którym gościnnie wspiera go Yo Gotti.

Dyskografię rapera zamyka album "Before I Self Destruct" z listopada 2009 roku.

Nowojorczyk pojawił się ostatnio w filmie "Last Vegas", który trafił do polskich kin 22 listopada 2013 roku. Latem na antenę stacji Starz wejdzie serial "Power", którego producentem wykonawczym jest 50 Cent. Curtis Jackson, jak naprawdę nazywa się artysta, zagra też jedną z ról.

1 kwietnia 50 Cent przyleci do Warszawy, gdzie weźmie udział w promocji słuchawek marki SMS Audio. Raper spotka się z fanami odwiedzając wybrane sklepy Media Markt oraz Saturn. Szczegóły tych spotkań poznamy niebawem, a informacje o przebiegu wizyty można znaleźć na stronie SMS Audio Poland

dbx2rg9

Podziel się opinią

Share

dbx2rg9

dbx2rg9