Trwa ładowanie...
d19x3xl

50 twarzy Dakoty Johnson

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
50 twarzy Dakoty Johnson
(Monolith Films)
d19x3xl

Od czasów swego kinowego debiutu w „Wariatce z Alabamy” Dakota Johnson wystąpiła m.in. w „Social Network”, „Jeszcze dłuższych zaręczynach” oraz „21 Jump Street”, a już od 21 marca piękną córkę *Melanie Griffith i Dona Johnsona będzie można podziwiać w kolejnym filmowym hicie - Need for Speed.*

Niedawno sporo emocji wywołał wybór Dakoty do roli Anastasii Steele – głównej bohaterki głośnej powieści „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Zanim jednak książka zostanie zekranizowana, fani aktorki nie będą mogli oderwać od niej oczu w najnowszej produkcji opartej na kultowej grze komputerowej. Wciela się tu w postać Anity – byłej dziewczyny Tobey’a Marshalla i obecnej partnerki jego przeciwnika - Dino Brewstera.

Zwiastun filmu:

Dakota Johnson mówi, że praca z Aaronem Paulem oraz Dominikiem Cooperem była dla niej wspaniałym doświadczeniem. „Aaron jest bardzo utalentowany, ale także otwarty. Tak samo Dominic. Miło jest pracować z aktorami, którzy akceptują to, co im dajesz i dają również coś od siebie. Granie z nimi było bardzo fajne.”

*NEED FOR SPEED - PREMIERA: 21 MARCA 2014*

d19x3xl

Podziel się opinią

Share
d19x3xl
d19x3xl