Trwa ładowanie...

8-latek chce obejrzeć "Deadpoola"

Share
8-latek chce obejrzeć "Deadpoola"
d2uk87g

8-latek z pomocą matki wystosował petycję do twórców filmu "Deadpool" o zmianę kategorii wiekowej.

Komiksowa opowieść ma obecnie w USA kategorię R, co oznacza, że do kina wpuszczane będą osoby poniżej 17. roku życia w towarzystwie rodzica lub dorosłego opiekuna. Tymczasem młody fan, chce by obniżono kategorię do PG-13, czyli taką, która pozwala oglądać film widzom poniżej 13 roku życia, choć nie wszystkie treści są przeznaczone dla dzieci.

d2uk87g

8-letni Matthew napisał do swojej mamy Christiny list, wyjaśniając, dlaczego chce obejrzeć obraz o Deadpoolu. Ta, poruszona słowami syna, wystosowała petycję, aby zmienić kategorię na PG-13. Pod wnioskiem podpisało się już 3 tysiące osób. Oczywiście działania internautów spotkały się z ostrą reakcją fanów komiksu, którego bohaterem jest zamaskowany najemnik.

Deadpool (w tej roli Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X. Żołnierz odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. Film jest ekranizacją niezwykle brutalnego komiksu wydawnictwa Marvel, który obfituje w sceny zdecydowanie niewskazane dla młodego czytelnika.

Za kamerą stanął Tim Miller, a produkcją zajął się Simon Kinberg. Autorami scenariusza są Rhett Reese i Paul Wernick.

Premierę zaplanowano na 12 lutego 2016 roku.

d2uk87g

Podziel się opinią

Share
d2uk87g
d2uk87g