Trwa ładowanie...
dvya1wz
Aktualności

Adam McKay polubił Ant-Mana

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam McKay polubił Ant-Mana
dvya1wz

Po tym jak reżyser Peyton Reed zgodził się wyreżyserować kontynuację przeboju "Ant-Man", także scenarzysta oryginalnego filmu, Adam McKay, nie miałby nic naprzeciwko, aby znaleźć się w ekipie sequela.

Film pojawi się pod tytułem "Ant-Man and the Wasp" i będzie kontynuacją obrazu o przygodach marvelowskigo superbohatera.

W nadchodzącym obrazie do swych ról wrócą Paul Rudd i Evangeline Lilly odpowiednio jako Scott Lang/Ant-Man i Hope Van Dyne. Premiera planowana jest na 5 lipca 2018 roku.

dvya1wz

Adam McKay wyznał, że bardzo chętnie napisze scenariusz filmu. Rozmawiał już na ten temat z Paulem Ruddem, z którym m.in. współpracował przy tekście oryginału.

Przypomnijmy, że pierwszy film o malutkim superbohaterze trafił na polskie ekrany w lipcu 2015 roku. Obraz - wyreżyserowany przez Peytona Reeda na podstawie scenariusza m.in. Adama McKaya - to opowieść o zawodowym oszuście (w tej roli Paul Rudd), który za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę.

Ostatnim filmem w dorobku Adama McKaya jest "The Big Short".

dvya1wz

Podziel się opinią

Share

dvya1wz

dvya1wz