Trwa ładowanie...
dnc7so3

Agentka Carter z Avengersami

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agentka Carter z Avengersami
dnc7so3

Hayley Atwell wystąpi w filmie "Avengers: Age of Ultron".

Aktorka ponownie wcieli się w agentkę Peggy Carter, którą grała już w filmie o przygodach Kapitana Ameryki oraz w krótkometrażowej produkcji "Marvel One-Shot: Agent Carter" w reżyserii Louisa D'Esposito.

Przypomnijmy, że akcja "Avengers: Age of Ultron" rozgrywać będzie się w Korei Południowej. Głównym czarnym charakterem produkcji będzie tytułowy Ultron, którego zagra James Spader. Superbohaterowie z grupy Avengers stawią jednak czoła nie tylko jemu, ale i drugiemu złoczyńcy - Baronowi Wolfgangowi von Struckerowi, byłemu naziście (Thomas Kretschmann). W obrazie wystąpią także Paul Bettany (jako android The Vision), Aaron Taylor-Johnson (jako Quicksilver), Elizabeth Olsen (jako Szkarłatna Wiedźma) i Don Cheadle (jako James Rhodes). Na plan wracają również gwiazdy pierwszej części: Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Chris Evans, Samuel L. Jackson i Mark Ruffalo.

Premiera filmu zaplanowana jest na 1 maja 2015 roku.

Wcześniej Atwell będzie można zobaczyć w głównej roli w serialu "Agent Carter". Cykl trafi na antenę ABC zimą tego roku.

dnc7so3

Podziel się opinią

Share

dnc7so3

dnc7so3