Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw

Agnieszka Włodarczyk - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
Qaqwqwrqw

Aktorka i modelka, ostatnio z powodzeniem próbująca swoich sił jako piosenkarka, co poniekąd potraktować można jako powrót do źródeł- mimo, że Agnieszka znana jest szerokiej widowni przede wszystkim z ról filmowych i telewizyjnych, to nie aktorstwo, ale właśnie śpiew i taniec były jej pierwszymi pasjami.

Urodziła się 13 grudnia 1980 roku w Sławnie. Zawsze lubiła tańczyć i śpiewać, już w szkole podstawowej wygrała dwa konkursy piosenki. Jako czternastolatka wzięła udział w castingu do „Metra” utrzymując, że jest o rok starsza (ukończone 15 lat było wymogiem, by zostać przyjętym do teatru przez Janusza Józefowicza). Zdolna dziewczyna bez problemu przeszła kwalifikacje i dostała – mimo drobnego kłamstewka – swoją szansę od losu: propozycję nauki w teatrze Józefowicza.

W wieku 15 lat znalazła się w gronie finalistek konkursu Miss Polski Nastolatek 1995. W filmie zadebiutowała jako 17-latka i to od razu obok Bogusława Lindy i Cezarego Pazury w tytułowej roli „Sary” Macieja Ślesickiego.

* Reżyser wybrał ją spośród setek kandydatek zachwyciwszy się drzemiącym w niej - jak to określił - „naturalnym talentem”*. W tym samym roku zadebiutowała u tego samego reżysera na małym ekranie w słynnym serialu komediowym „13 posterunek”. Rola siostry głównego bohatera, Czarka (Cezary Pazura) przyniosła jej ogromną popularność, którą potem podtrzymywała dzięki występom w takich produkcjach telewizyjnych, jak serial „Zostać miss” (2001 i 2003), „Plebania” (od 2000), „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście”(od 2003), czy epizodom m.in. w sitcomie „Świat według Kiepskich”, serialach „Na dobre i na złe”, czy „Kryminalni”.

Niebagatelną rolę dla jej kariery miały też kolejne role filmowe, przede wszystkim komediowe. Dwukrotnie zagrała u Olafa Lubaszenki („Poranek kojota” 2001, „E=mc²” 2002), występowała jako kusząca blond-piękność w filmie Waldemara Dzikiego „Pierwszy milion” (2000), jako Telimena w „Rób swoje, ryzyko jest twoje” (2002) Mariana Terleckiego, czy wreszcie jako Karolina w komedii Konrada Niewolskiego „Job, czyli ostatnia szara komórka”.

Qaqwqwrqw

W 2004 roku pojawiła się w roli rywalki Judyty w produkcji „Nigdy w życiu!” oraz w serialu TV „Dziki” (kontynuacja w 2005, pod tytułem „Dziki 2. Pojedynek”), na planie którego ponownie spotkała się z Bogusławem Lindą.

Od momentu jej debiutu filmowego w 1997 roku nieustannie jest na fali, głównie dzięki szczęściu do udziału w produkcjach, które niemal zawsze odnosiły sukces komercyjny, ale też za sprawą takich decyzji i działań, jak choćby sesja zdjęciowa do „Playboya” (2001), występ w teledysku K.A.S.Y. do przeboju „Reklama”.

Wszechstronnie utalentowana aktorka zapewniła sobie popularność udziałem w takich programach jak „Taniec z gwiazdami” (2006), czy „Jak oni śpiewają” (2007). Włodarczyk ma też na swoim koncie rolę w spektaklu Teatru TV „Nastroje”. Od 2009 roku możemy ją oglądać w serialu "Pierwsza miłość", w którym wciela się w postać Anny Bilewskiej.

Agnieszka Włodarczyk ma przyrodniego brata, Roberta, który jest synem jej matki Anny Stasiukiewicz z drugiego małżeństwa. Od 2005 roku związana jest ze swoim menedżerem Jakubem Sićko.

Data urodzenia

13.12.1980

Miejsce urodzenia

Sławno

Filmografia

Kac Wawa (2012) (Beata)

Poranek Kojota (2001) (pielęgniarka)

Pierwszy milion (2000) (Blond piękność)

Rób swoje, ryzyko jest twoje (2002) (Telimena Hofman)

E=mc2 (2002) (Stella)

Nigdy w życiu! (2004) (Jola Zabłocka)

Dziki () (Magda)

Pierwszy milion (serial) () (Prostytutka)

Dziki 2. Pojedynek () (Magda Lipska)

Zostać miss 2 () (Tekla Kaczmarek)

Ja Wam pokażę! (serial) () (Irenka)

Job, czyli ostatnia szara komórka (2006) (Karolina)

Sara (1997) (1997) (Sara)

Diablo. Wyścig o wszystko (2019) ( Paloma)

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw