Trwa ładowanie...
ds9ofqm
ds9ofqm

Agnieszka Włodarczyk - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Miejsce urodzenia:

Sławno

Filmografia:

Kac Wawa (2012) (Beata)

Poranek Kojota (2001) (pielęgniarka)

Pierwszy milion (2000) (Blond piękność)

Rób swoje, ryzyko jest twoje (2002) (Telimena Hofman)

E=mc2 (2002) (Stella)

Nigdy w życiu! (2004) (Jola Zabłocka)

Dziki () (Magda)

Pierwszy milion (serial) () (Prostytutka)

Dziki 2. Pojedynek () (Magda Lipska)

Zostać miss 2 () (Tekla Kaczmarek)

Ja Wam pokażę! (serial) () (Irenka)

Job, czyli ostatnia szara komórka (2006) (Karolina)

Sara (1997) (1997) (Sara)

Diablo. Wyścig o wszystko (2019) ( Paloma)

Zdjęcie
Podziel się

Aktorka i modelka, ostatnio z powodzeniem próbująca swoich sił jako piosenkarka, co poniekąd potraktować można jako powrót do źródeł- mimo, że Agnieszka znana jest szerokiej widowni przede wszystkim z ról filmowych i telewizyjnych, to nie aktorstwo, ale właśnie śpiew i taniec były jej pierwszymi pasjami.

Urodziła się 13 grudnia 1980 roku w Sławnie. Zawsze lubiła tańczyć i śpiewać, już w szkole podstawowej wygrała dwa konkursy piosenki. Jako czternastolatka wzięła udział w castingu do „Metra” utrzymując, że jest o rok starsza (ukończone 15 lat było wymogiem, by zostać przyjętym do teatru przez Janusza Józefowicza). Zdolna dziewczyna bez problemu przeszła kwalifikacje i dostała – mimo drobnego kłamstewka – swoją szansę od losu: propozycję nauki w teatrze Józefowicza.

W wieku 15 lat znalazła się w gronie finalistek konkursu Miss Polski Nastolatek 1995. W filmie zadebiutowała jako 17-latka i to od razu obok Bogusława Lindy i Cezarego Pazury w tytułowej roli „Sary” Macieja Ślesickiego.

* Reżyser wybrał ją spośród setek kandydatek zachwyciwszy się drzemiącym w niej - jak to określił - „naturalnym talentem”*. W tym samym roku zadebiutowała u tego samego reżysera na małym ekranie w słynnym serialu komediowym „13 posterunek”. Rola siostry głównego bohatera, Czarka (Cezary Pazura) przyniosła jej ogromną popularność, którą potem podtrzymywała dzięki występom w takich produkcjach telewizyjnych, jak serial „Zostać miss” (2001 i 2003), „Plebania” (od 2000), „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście”(od 2003), czy epizodom m.in. w sitcomie „Świat według Kiepskich”, serialach „Na dobre i na złe”, czy „Kryminalni”.

ds9ofqm

Niebagatelną rolę dla jej kariery miały też kolejne role filmowe, przede wszystkim komediowe. Dwukrotnie zagrała u Olafa Lubaszenki („Poranek kojota” 2001, „E=mc²” 2002), występowała jako kusząca blond-piękność w filmie Waldemara Dzikiego „Pierwszy milion” (2000), jako Telimena w „Rób swoje, ryzyko jest twoje” (2002) Mariana Terleckiego, czy wreszcie jako Karolina w komedii Konrada Niewolskiego „Job, czyli ostatnia szara komórka”.

W 2004 roku pojawiła się w roli rywalki Judyty w produkcji „Nigdy w życiu!” oraz w serialu TV „Dziki” (kontynuacja w 2005, pod tytułem „Dziki 2. Pojedynek”), na planie którego ponownie spotkała się z Bogusławem Lindą.

Od momentu jej debiutu filmowego w 1997 roku nieustannie jest na fali, głównie dzięki szczęściu do udziału w produkcjach, które niemal zawsze odnosiły sukces komercyjny, ale też za sprawą takich decyzji i działań, jak choćby sesja zdjęciowa do „Playboya” (2001), występ w teledysku K.A.S.Y. do przeboju „Reklama”.

Wszechstronnie utalentowana aktorka zapewniła sobie popularność udziałem w takich programach jak „Taniec z gwiazdami” (2006), czy „Jak oni śpiewają” (2007). Włodarczyk ma też na swoim koncie rolę w spektaklu Teatru TV „Nastroje”. Od 2009 roku możemy ją oglądać w serialu "Pierwsza miłość", w którym wciela się w postać Anny Bilewskiej.

Agnieszka Włodarczyk ma przyrodniego brata, Roberta, który jest synem jej matki Anny Stasiukiewicz z drugiego małżeństwa. Od 2005 roku związana jest ze swoim menedżerem Jakubem Sićko.

ds9ofqm
ds9ofqm
ds9ofqm