Trwa ładowanie...
american hustle
22-01-2014 16:34

''American Hustle'': Pokazy przedpremierowe

''American Hustle'': Pokazy przedpremieroweŹródło: UIP
d3rw1yc

Po takich filmach jak *"Fighter" czy "Poradnik Pozytywnego myślenia" nie można nie czekać na kolejny obraz znakomitego filmowca Davida O. Russella.*

Pokazy odbędą się w dniach 24-26.01 w sieci Cinema City oraz w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu i w Kinotece w Warszawie. Szczegóły seansów dostępne na stronach kin.

"American Hustle" to fikcyjna historia osadzona w atrakcyjnej konwencji jednego z najbardziej niewiarygodnych skandali lat 1970. Film opowiada o błyskotliwym oszuście Irvingu Rosenfeldzie (Christian Bale), który razem ze swoją równie sprytną i uwodzicielską partnerką Sydney Prosser (Amy Adams) zostaje zmuszony do współpracy z agentem FBI Richim DiMaso (Bradley Cooper).

DiMaso popycha ich w stronę światka wpływowych polityków i mafijnych bossów, światka, który jest niebezpieczny i pełen pułapek, a jednak bardzo pociągający. Jeremy Renner to filmowy Carmine Polito, pełen zapału, ale zmienny w swoich nastrojach burmistrz New Jersey, uwikłany w układy z oszustami i agentami federalnymi.

d3rw1yc

W tym kalejdoskopie postaci pojawia się w końcu i żona Irvinga, Rosalyn (Jennifer Lawrence), która może okazać się niszczącą siłą będąca w stanie zburzyć cały ten misterny układ.

Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich filmów Davida O. Russella, "American Hustle" nie daje się zamknąć w prostych ramach gatunku, snując wielowątkową opowieść o miłości, sprycie i chęci przetrwania w trudnej rzeczywistości.

d3rw1yc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rw1yc