Trwa ładowanie...
d4meda6
Aktualności

Andy Serkis czyta księgę dżungli

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andy Serkis czyta księgę dżungli
d4meda6

*Andy Serkisstanie za kamerą nowej adaptacji "Księgi dżungli", która powstaje dla wytwórni Warner Bros.*

Przypomnijmy, że literacki pierwowzór Rudyarda Kiplinga jest obecnie przenoszony na ekran przez dwa wielkie studia - Warner Bros. i Disneya. Za kamerą projektu Disneya stanie Jon Favreau, natomiast przedstawiciele Warner Bros. właśnie zatrudnili Andy'ego Serkisa, mistrza gry motion-capture, znanego z ról Golluma we "Władcy pierścieni" i Caesara w "Genezie planety małp". Serkis nie reżyserował do tej pory samodzielnie, ale był asystentem Petera Jacksona na planie trylogii "Hobbit". Wcześniej faworytami na stanowisko reżysera "Księgi dżungli" Warner Bros. byli Alejandro González Inárritu i Ron Howard.

"Księga dżungli" Kiplinga to historia wychowywanego przez wilki chłopca, Mowgliego. Razem ze swoimi przyjaciółmi - misiem Baloo, panterą Bagheerą oraz pytonem Kaa Mogwli przeżywa różne przygody i stawia czoła groźnemu tygrysowi o imieniu Sher Khan.

Oprócz "Księgi dżungli" Serkis przygotowuje także swój drugi projekt reżyserski, adaptację "Folwarku zwierzęcego" George'a Orwella. Aktorski talent Brytyjczyka mogliśmy podziwiać ostatnio w filmie "Hobit: Niezwykła podróż".

d4meda6

Podziel się opinią

Share

d4meda6

d4meda6