Trwa ładowanie...
anna kendrick

Anna Kendrick śpiewa, choć nie chce

Share
Anna Kendrick śpiewa, choć nie chce
d1a6q42

*Anna Kendrick ma dość śpiewania w filmach.*

W 2012 roku aktorka zaprezentowała swój talent wokalny w komedii "Pitch Perfect" i od tamtej pory regularnie otrzymuje propozycje ról w kolejnych musicalach. I choć konsekwentnie je przyjmuje, powoli ma dość ograniczeń wynikających ze śpiewania na planie.

- Nigdy więcej nie chcę śpiewać, serio - oznajmiła Kendrick. - To trudne jak cholera. Sequel "Pitch Perfect" jakoś przeżyję, bo tam nie śpiewam sama, ale role w "The Last 5 Years" i od razu potem w "Into the Woods" były ogromnym wyzwaniem. Musiałam przez cały czas skupiać się na swoim głosie. Już tak nie chcę. Chcę móc wypić piwo, kiedy mam na to ochotę. Po "Pitch Perfect" zamierzałam unikać kolejnych musicali, ale gdy trafiają się takie projekty, jak "The Last 5 Years" i "Into the Woods", nie wolno odmówić, bo to byłby grzech.

I w ten oto sposób w roku 2014 będziemy mogli podziwiać zniechęconą do śpiewania Annę Kendrick w dwóch musicalach, wspomnianych "The Last 5 Years" i "Into the Woods", a w roku 2015 - w kolejnym, "Pitch Perfect 2".

d1a6q42

Podziel się opinią

Share
d1a6q42
d1a6q42