Trwa ładowanie...
sandra bullock

''Annie'': Sandra Bullock nie chce śpiewać

Share
''Annie'': Sandra Bullock nie chce śpiewać
d3paptu

Wygląda na to, że *Sandra Bullock nie wystąpi w nowej wersji musicalu "Annie". Producenci próbowali przekonać ją do roli już dwukrotnie. Za każdym razem odmówiła.*

Bullock miała zagrać panią Hannigan. Po raz pierwszy producenci zaproponowali aktorce kontrakt kilka miesięcy temu, ale odmówiła. Rozmowy wznowiono w czerwcu - również bez powodzenia.

d3paptu

Przypomnijmy, iż oryginalny film jest opowieścią o dziewczynce, która po ucieczce z sierocińca zostaje przygarnięta przez bogatego Olivera "Daddy'ego" Warbucksa. Ostatnia kinowa wersja musicalu pochodzi 1982 roku (reżyserował John Huston). W 1999 roku studio Disneya zaprezentowało remake w telewizji.

W nowym filmie tytułową postać zagra Quvenzhané Wallis. Jamie Foxx ma wcielić się w Benjamina Stacksa, czyli odpowiednik Olivera Warbucksa.

Produkcją nowego filmu zajmą się Will Smith, Jay-Z, Jada Pinkett Smith, James Lassiter, Jay Brown i Tyran Smith. Za kamerą stanie Will Gluck ("Łatwa dziewczyna"). Zdjęcia mają rozpocząć się jesienią, a premiera planowana jest na Boże Narodzenie przyszłego roku.

d3paptu

Podziel się opinią

Share
d3paptu
d3paptu