Trwa ładowanie...

Bardzo niegrzeczny Seth MacFarlane

Share
Bardzo niegrzeczny Seth MacFarlane
d44az30

Seth MacFarlane przedstawił fanom kolejny zwiastun tylko dla dorosłych filmu "Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie".

W najnowszym "dorosłym" trailerze znany ze swojego bezkompromisowego poczucia humoru komik pokazuje kilka nowych, nieprzyzwoitych scen. Wygląda na to, że na Dzikim Zachodzie według MacFarlane'a nie tylko "wszystko i wszyscy, wliczając w to doktora, chce cię zabić", ale i wielu ma problem z nagością i seksem. Dzieci natomiast mogą spodziewać się bardzo niemiłych niespodzianek od Zębowych Wróżek.

Przypomnijmy, że bohaterem "Miliona sposobów, jak zginąć na Zachodzie" jest tchórzliwy farmer Albert (Seth MacFarlane), który po rozstaniu z dziewczyną zaczyna szkolić się na rewolwerowca pod okiem żony pewnego sławnego banity. Problemy pojawiają się, gdy mężczyzna zakochuje się w swojej nauczycielce i staje twarzą w twarz z jej bezwzględnym małżonkiem.

d44az30

W filmie występują także Charlize Theron, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Giovanni Ribisi i Sarah Silverman. Za reżyserię odpowiada sam MacFarlane ("Głowa rodziny", "Ted"), który jest również współautorem scenariusza.

Polska premiera zapowiedziana została na 30 maja.

Polski zwiastun "Miliona sposobów, jak zginąć na Zachodzie" można przypomnieć sobie poniżej:

d44az30

Podziel się opinią

Share
d44az30
d44az30